Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Télen, ilyen hidegben milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télen, ilyen hidegben milyen beülős randihelyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg lányok, nektek mi a kedvenc kávézótok, teázótok?

2017. jan. 7. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyulán a belvárosban van egy isteni kávézó, ajánlom jó szívvel!
2017. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt elfelejtettem írni hogy Budapesten lenne a randi.
2017. jan. 7. 11:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jó teázó van, érdemes neten rájuk keresni :) Vannak olyanok, amiknek privát szobái is vannak, és a bérlése teljes mértêkben lefogyasztható. Nem igazán lehet rosszul dönteni, mindegyiknek megvan a maga hangulata :)

Egyébként szerintem jó program lehet a tropikárium, planetárium is.

Esetleg ha valaki tud olyan helyet pesten, ahol finom fehér forrócsokit lehet kapni, arra vevő lennék. Eddig csak olyat találtam, ahol ezen a néven inkább csokis tej volt...

2017. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem szeretem a fehér csokit (az nem is csoki, a csoki az kakaóból van :)), de a lányok szokták szeretni, és dicsérni a [link] -t, és volt aki a Cafe Factory-ra is azt mondta, hogy jó. Ezeket próbáltad?
2017. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a neve, de tetszik az a teázó, ahol állatokat lehet simogatni.
2017. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
cat cafe, de van több is Pesten.
2017. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyire életképtelen vagy?? Nem irigylem a nőd!!
2017. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
Ha teazot keresel, akkor a kedvencem sirius teahaz par perc séta a blahatol. Jo inkabb azt mondom, kb Budapesten a a te azok közül ez az egyetlen, ami megfelel egy jo randi helyszínnek. Tea átlagos, viszont nem tul drága, nagyon hangulatos, es nem kell külön pénzt fizetni, "a különteremert" csak mond, hogy a toronyba szeretnél lenni. Nincsenek erős fények, meleg van, nincs tul zsfolva, mert nem annyira központi helyen van.
2017. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-as: de csak ha a beülsz a szekrénybe :)
2017. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6,


köszi :)

2017. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!