Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány kicsit félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kicsit félénkebb pasi ügyben, akkor már nem is foglalkoztok vele? Már nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már megint megtetszett egy srác,próbáltam szemezni vele,rámosolyogtam,még a tekintetünk is találkozott néha.Alapvetően nem,de ha a pasikról van szó akkor kicsit félénk vagyok,nem igazán merek kezdeményezni,bár már elég jó úton haladok a barátnőim szerint.Na most megint az történt,hogy a kiszemelt fiú le se sz.rt.Gondolom azért,mert nem vagyok olyan,mint az átlag tini csajok.Nem teszem ki a melleimet a kirakatba (ez nem azt jeleni,hogy nem hordok dekoltált pólókat! de van olyan csaj,akinek múltkor szó szerint ki volt már a melle...), nem hordok miniszoknyát,nem viselkedek k.rvásan,nem teszek magamra naponta több kiló vakolatot és nem adom olyan könnyen magam (nem fogok 2hét után lefeküdni valakivel). Ezt onnan gondolom,hogy az ilyen csajokat úgy bámulja,meg fogdossa őket ...


Már nem bírom tovább,hogy egy fiú sem néz rám úgy,mert nem kaphat meg olyan könnyen.


FIÚK!

Nektek tényleg ez kell,hogy pár hét után lefeküdjenek veletek a csajok,az már nem is számít,hogy előtte a fél város megvolt már és még csak tizenévesek?!



Megőrülök,mit tegyek?

Szerintem nem azzal lehet a gond,hogy nem igazán merek kezdeményezni,mert volt olyan fiú akihez odamentem,de az meg nagyon csúnyán kikosarazott ...

15/L


2010. máj. 5. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

látod talán ez a baj, ne huzd a fiuk agyát sokáig mert megunjuk, télleg énsem szeretem az olyan csajokat akiknek már szinte rimánkodni kell, mert mi ezt ugy veszük le hogy inkább nem akarod érted :D am meg ez hogy 1-2-3 hét után le kell hogy feküdjetek butaság. én várok akár fél évet is ha te ugy gondolnád hogy még " nem álsz készen a dologra " és ez tök normális, meg mostanában a fiatalok nem tudják hogy menyi minden szépség van még a sexig :/ de am kíváncsi vagyok hogy öltözködhetsz :) jah am meg kacérkodj kicsit :)


17/F

2010. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Sokat segítettél!

Csak annyira rossz,a múltkor pl. megállított egy gyerek az utcán (látásból ismerem) és olyanokat kérdezet,hogy van-e pasim,szoktam-e szexelni...én meg megmondtam neki,hogy ez magánügy.Erre azt mondta nekem,hogy látszik rajtam,hogy ki vagyok élve... közbe meg még barátom se volt:D


Egyébként csajos,néha laza ruhákat hordok.Szóval szeretem az egyenes szárú nadrágot (nem kifejezetten csőnacit,mert vastag a combom),a csinos pólókat,tunikákat,a topánkát,a boleról.A magassarkút is szeretem,de azt ritkán hordok.

Összességében csinosan öltözködök,de nem kihívóan.

2010. máj. 5. 10:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy Te tudsz várni a szexel,de én eddig még nem találkoztam olyan sráccal,aki képes lenne Rám várni:( És elszomorító...
2010. máj. 5. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan fiú aki nem kaphat meg könnyen, és ezért leráz, nem is érdemli meg, hogy megkapjon.

Maradj olyan, mint most.Ez sokkal nagyobb kihívás nekünk.Ezt tudjuk értékelni /"és jutalmazni"/.


23/F

2010. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
A legyek is mindig sz...ra szálnak.
2010. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, legyél kitartó. hiddel hogy külömb pasit fogsz ilyen "stílussal" találni mint bárki más :) és hidd el hogy becsülni fognak ;) am merre laksz ?:)


17/F

2010. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Biztos,hogy nem leszek olyan ... Nem mennem,én ilyen vagyok,nem tudnék r.banc lenni.

ma 14:37-esnek:

Heves megyei vagyok,és te?

2010. máj. 5. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajdubihar. Debrecen :)
2010. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!