Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ha hazakísér a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha hazakísér a randi végén a férfi és fel akarnátok hívni magatokhoz, azt magatoktól megtennétek, vagy várnátok, hogy kvázi meghívassa magát?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva ilyen szituációba kerültem. Hazakísértem és a végén még beszélgettünk lent az ajtaja előtt, de nem éreztem, hogy lökést kellene adnom neki ebbe az irányba; gondoltam, ha akarja, akkor úgyis felhív. Csókra se éreztem, hogy lett volna lehetőség, mert panaszrohamba tört ki a munkahelyével kapcsolatban. Talán ha nagyon nyomulok, lehetett volna valami, de mindegy, ez most már el van rontva, majd lesz más.



Legközelebb hasonló helyzetben jó ötlet lehet ilyenekkel próbálkoznom? Hajlanék rá, mert amellett vagyok, hogy ne játszam az agyam és egyenesen mondjam meg, ha kívánok többet, legfeljebb elutasít.


"Mit szólnál, ha folytatnánk nálad ezt az éjszakát?"

"Csináljunk már még valamit!"

"Felnőttek vagyunk és szerintem kellemesen el tudnánk tölteni az estét, ha felhívnál."

"Van kedved még folytatni az éjszakát?"


2017. jan. 13. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De szépen meg van fogalmazva, hogy "bsznék".
2017. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nála nem lenne nyerő, szerintem pont olyan bunkóság, mint meghívatni magad valahova. Azt is lehet szépen mondani, attól még zavarsz.
2017. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es, hát ja, igazat írsz, valóban nem komoly kapcsolat volt a szándékom, de minek játszam az agyam azzal, hogy valami mást akarok?
2017. jan. 13. 23:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a csókkal próbálkozz ebben a szituban, ha nem akar semmit akkor már annál leállít.

30/f

2017. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én felhívnálak magamtól, nem stílusom a játszmázás meg a köntörfalazás. Persze a többi nő nevében nem tudok nyilatkozni.
2017. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Kihagyod a jó farkakat, mintha ételért randiztál volna
2017. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy felhívtam, de alakult úgy is, hogy nem volt merszem és örültem ha a másik fél kezdeményezett, változó.
2017. jan. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Bár nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de ezt már elb...tad. Első randin kötelező csókolózni, legkésőbb búcsúzáskor, különben nem lesz folytatás.
2017. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám fel,úgyis a szexre mennne ki aztán meg én leszek a ribi. Takarodjon csak haza. Te is szép vagy,hogy már az első randin b.ni akarsz!!! Szánalmas...
2017. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Randiról volt szó, nem elsőrandiról.
2017. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!