Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből még lehet valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? Megismertem egy lányt aki most pasizott be.

Figyelt kérdés
Angol nyelvtanfolyamon megismerkedtem egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal. A lány most szerzett friss pasit magának ennek ellenére nekem nagyon tetszik és vannak közös érdeklődési köreink is. Szerintetek ebből még lehet valami? És ha igen akkor mit tegyek annak érdekében, hogy minél előbb összejöjjek vele?
2010. máj. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tőled akarna valamit nem szerzett volna magának egy srácot sem. és ha esetleg belerondítassz a driss kapcsolatába azért mert neked tetszik,és nem mondtad neki előbb még meg is haragudhat rád.
2010. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg hozzá közeledni haveri szinten,attól h van pasija még barátkozhat, szervezz "baráti" programokat (mozi,fagyizás..stb =D )

ha szimpatikus vagy neki és foglalkozol vele kis idő után tuti a siker..=D

2010. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valaki a baratnomet elhivna moziba akkor azt a valakit megis vernem xD
2010. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már elúszott,a csajnak friss kapcsolata van, a rózsaszín ködben van, és nyugodj meg,ebből az állapotból nem is fog egy darabig kimozdulni.
2010. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen könnyen feladnátok, föleg h a csaj is szimpatizál veletek??

háát ti tudjátok, én együtt voltam 3 éve egy lánnyal, de vége lett 4hónap után, de azóta végig vonzódtunk egymáshoz valamilyen szinten.Próbált ő is mással lenni és én is ,nem is egyszer, de mindig rájöttünk h nem jó egymás nélkül. nem adtam fel mert nekem Ő kellett.=)

február 12. én összenyaltunk,beszélgettünk és azóta 1ütt vagyunk és nagyón jó..=)

Tudom h semmi sem tökéletes valószínűleg ez sem az, de nagyon jól megvagyunk és napról napra jobban szeretjük 1mást..=)/én 21,ő 17 /

Na m1 ne add fel sztem..=D

(2.válaszoló)

2010. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!