Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki nem jön a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem jön a másik illetővel össze, és a másik fél törli fbrol az ismerősei közül. Az szerinted gyerekes vagy nem? A neme az illető el mindegy szerintem. : )

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Eleve egyerekes, A Nagy Face szerint élni az életet. Én olyanokat is töröltem, akik 5 éve elköltöztek innen, ahol lakom. 4 éve nem beszéltünk, és előtte sem volt egy aktív a kapcsolat. Vagy pl olyat, aki neten aktív, de élőben bunkó és köszönni sem tud. Akkor én mi vagyok ??
2017. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Szerintem attól függ, hogy milyen ismertség volt köztük.

Ha régebbi barátságról/ismertségről van szó, akkor gyerekesnek is lehetne mondani. Viszont ha csak olyan célból lettek ismerősök, hogy az egyik összejönne a másikkal, de nem a másik nem akarja, akkor nem az, mert nem volt és nem is lesz semmi köztük, akkor minek legyenek ismerősök.

2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Külföldön pl. facebook-on nem azt írja, hogy ismerősök, hanem azt, hogy barátok. Ez az eredeti jelentése. Tehát nem gyerekes, nem vagy vele közeli kapcsolatban, miért lenne az ismerősöd továbbra is?

Nekem már facebook-om sincs, sokkal jobban érzem magam :)

2017. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jön össze velem, akkor miért legyünk ismerősök? Hogy lássam ahogy képeket oszt meg magáról, vagy majd a jövőbeli pasijáról/barátnőjéről?

Nem vagyok rá kíváncsi, így törlés. Sokkal egyszerűbb mindkettőnknek.

Főleg, hogy aki akar a másiktól valamit utána csak kényszerből elégszik meg a barátsággal ami nem azt jelenti, hogy a másik érzései egyik napról a másikra elmúlnak, szimplán elnyomja magában.


Ha pedig a -1 ismerős hiányzik, akkor jelölj be egy ismeretlent.

2017. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyerekes? Miért kellene "ismerősöm" legyen az, akivel a jövőben nem tervezek beszélni?
2017. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!