Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor raktátok ki hogy "kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor raktátok ki hogy "kapcsolatban" ill. megbeszéltétek, hogy mától járunk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyerekes ez a facebook ügy, de nekem igenis számít, hogy egyedülálló helyett kint legyen az az ember, akivel vagyok. Nálatok hogy volt?


Kort is írjatok légyszi! :)


2017. jan. 15. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttünk, rá pár hétre. És csak azt kell kirakni, hogy ,,kapcsolatban", ne jelölj meg senkit. Így had gondolkodjanak az ismerősök. Egyébként meg mindenki magán ügye, én lehet azt fogom kirakni hogy ,,bonyolult kapcsolat, vagy özvegy.


Viccet félre, majd ha menyasszonyom lesz, akkor fogom kirakni h kapcsolatban.

29f

2017. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi bő fél évvel azután raktuk ki, hogy összejöttünk. Nem szoktam "hirdetni" a dolgaimat, de már rohadtul untam, hogy boldog-boldogtalan írogat, mert azt hiszik, hogy a facebook társkereső. Azóta alig próbálkozik 1-2 idióta, szóval megérte kitenni.

Azt, hogy járunk, nem beszéltük meg, már régóta ismertük egymást, tudtuk, hogy jól elvagyunk, szóval az első csóktól teljesen evidens volt, hogy akkor ez most egy kapcsolat lesz. :D

2017. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miután megismerkedtünk az interneten, egymásba szerettünk. Megbeszéltük, hogy járjunk, de ahhoz találkozni akart, mert ő a csóktól számítja azt, hogy együtt vagyunk. Rá egy hónapra találkoztunk, megcsókolt, attól a naptól kezdve vagyunk egy pár. :) Másnap reggel pedig kiírtuk Facebook-ra.
2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!