Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek vannak közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek vannak közvetlen ismerkedési tapasztalatai a Puncs.hu oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves egyetemista lány vagyok. Az említett honlapon társalgást kezdeményezett velem egy nálam tíz évvel idősebb, tehetős vállalkozó.


Úgy tűnik, hogy komolyra is fordulhat és a támogatásáról biztosított.


Valaki járt már hasonló cipőben? Megéri nem éri?


Ha kérhetem, akkor csak építő jellegű válaszokat írjatok.



2016. dec. 29. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt most komolyan a gyk-s pasiktól kérdezed? :D
2016. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a nőkre értettem.
2016. dec. 29. 16:21
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Itt aztán hemzseghetnek a puncs.hu-s lányok...


Nekifutásból vagy ilyen hülye vagy alapjáraton? :D

2016. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hasonló jellegű válaszokra számítottam.


Adtam magamnak egy esélyt, de ezek szerint tévedtem.

2016. dec. 29. 16:30
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
K.U.R.V.A,a nok szegyene vagy,ilyenkor banom,hogy a noi nemet kepviselem.Gyomrom kifordul toletek mar...megerdemelned,ha ezek utan egy normalis pasi se allna le veled. Remelem ez eleg epito jellegu valasz volt.
2016. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha már egyszer regisztráltál, és találtál is fizetési hajlandóságot mutató kuncsaftot, akkor neked gondolom megéri.

Egyébként meg te szabod a tarifát, azzal ugye tisztában vagy?


Az erkölcsi hegyibeszédet meg hagyjuk, mert te is pontosan tudtad, hogy minek regisztrálsz ilyen oldalra, és hogy ott "anyagi támogatásért cserébe" kell eljátszanod a szeretőt, magyarán pénzért kefélsz.


Legalább csináld okosan, és mondd meg te, hogy miért mennyit kérsz, ne a pasitól várd, hogy majd akció után beáraz, hogy neki ez annyit ért meg, mint a vacsora, amit megettél, meg a szoba, amit kifizetett, úgyhogy öltözhetsz...

A kur.váknál csak a bu.ta kur.vák szánalmasabbak, legalább ne add meg magad gombokért.

2016. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Én is kezdem szégyellni, hogy nőnek születtem, mert ilyen senkiháziak miatt általánosítanak a férfiak.
2016. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Látom, hogy itt mocskolódáson semmi másra sem számítok.


Kiemelt kategóriát adtam meg az életszínvonal elvárásnál, tehát nem luxust. Viszont, ez nem is ide tartozik.


Kikérem magamnak, hogy k...nak neveztek egyesek, akik látatlanban ítélkeznek.

2016. dec. 29. 16:41
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Megis mi lennel?Penzert kefelteted magad ?
2016. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatban lennék.


Egy párkapcsolatban szeretkeznek is. Ezzel nem tudok mit kezdeni.


Miért elítélendő, ha egy fiatal, csinos lány regisztrál oda?

2016. dec. 29. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!