Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 feletti férfiak, hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti férfiak, hányadik randi után "várjátok el a szexet"?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 22:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem, csak úgy jött, nem gondollak ribinek. Akkor rossz szemüveg van rajtad, kicsit homályosan látsz. :) Jól teszed, nem kell hemperegni minden gyökérrel első pár randi után.
2017. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Ezt látni mindenhol,hogy a férfiaknak kell a szex a továbblépéshez,és ha a lány nem adja meg,megakad az ismerkedés is.Viszont én nem tudom oda adni magam csak úgy!"

Ha szerinted ezt látni mindenhol, akkor viszont rosszul keresel társat.

2017. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Én nem elvárni szoktam a szexet, hanem elvarázsolni a csajt, annyira, hogy ez ne is legyen kérdés. Ha erre nem vagyok képes, akkor ideje továbblépni, mert a jelek szerint valamilyen téren kevés vagyok a hölgynek.
2017. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
Tehat ha szexel veled akkor ugy gondolod hogy elvarzsoltad. Hmm. Van onbizalmad :)
2017. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kérdező egy picit általánosít, még akkor is, ha bizonyára van alapja. Ettől függetlenül nagyon sok férfi képes várni addig, hogy a nő is úgy érezze, hogy jutott olyan szintre a kapcsolat, hogy lefeküdjenek egymással.
2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Az melyik szint ? Kivarja hogy eleg sokaig hulyitse a pasi, vagy eppen mindketten szerelmesek legyenek azt kiderul hogy szexualisan nem illenek ossze mert ilyen is van am, szoval olyankor jo erzes meg 1 evig vajudni majd szetmenni.

Persze mindenki azt csinal amit akar, de ezek valos indokok hogy egy tobb honapos torturat ne csinaljunk vegig.

2017. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Anno a menyasszonyomnak 4 hétig udvaroltam, amíg összejöttünk, majd miután összejöttünk 3 héttel volt az első szex (petting már az első héten).


Hogy ez hány randi volt?

Minimum 10, + miután összejöttünk, minden nap találkoztunk.


Nekem ez nagyon tetszett, hogy nem adta oda magát olyan könnyen, de azt hozzá kell tennem, hogy folyamatosan haladtunk előre, mindig volt valami plusz, ami vitte előre a kapcsolatunkat.

2017. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Valaki írt 4-5 hónapot... Hát annyit azért nem. Sőt...


Nem kell mindenkivel lefeküdni azonnal, meg nincs is konkrét szám. De ha a harmadik-negyedik-ötödik randi után is mindkét fél úgy gondolja, hogy érdekes a másik, akkor szerintem semmi akadálya.


Persze ki hogy vélekedik magáról a szexről, a kapcsolatban betöltött szerepéről. Én nem tulajdonítok neki olyan óriási jelentőséget, hogy félévnyi megfontolás tárgyává kelljen tenni - főleg mióta van pl. óvszer.


30F

2017. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 3-adik 4-ik randin sincs legalább egy csók, akkor szerintem nincs értelme folytatni. De mostanában kezdek arra hajlani, hogy már a második randin kell a csók. Ahogy Miquel írta, ha nincs semmi, az azt jelenti nem tudom elcsábítani a nőt, nem vagyok az esete.


Ha meg már volt csók, akkor a következő randin már rendes szex is lehet, felnőttek vagyunk mind a ketten. 43f

2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az a valaki tapasztalatból írta, mert már nem 18 vagyok és hidd el az összes pasim, ennél többet várt.


Kérdező hány éves vagy, hogy ilyeneket kérdezel?

2017. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!