Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randit szokás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randit szokás az ágyban befejezni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsük már el a konvenciókat. Amikor két, felnőtt ember úgy érzi, hogy itt az ideje, akkor kell ágyba menni. Akkor is ha ez öt perc, akkor is ha öt hét után történik meg.
2016. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én első alkalommal is ágyba viszem. Amikor randira hívom, már teljesen a bűvkörömön belül van.

És fordítva is igaz.

Ha nem így lenne nem is hívnám randira.


23/F

2016. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Minden randim az ágyban fejezem be.

Jellemzően egyedül, de előbb utóbb eljön az a pillanat, amikor csatlakozik.

2016. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Életkortól függ. Tinédzsereknél sokadik. Felnőtteknél ha a harmadikon sincs semmi, akkor az veszett ügy.
2016. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg pont, hogy a tiniknél jellemző ez a hűbelebalázs dolog.. sok a tinir*ibi, akit elég öt percig "győzködni". Persze sajnos felnőtteknél is van ilyen, de nem is értem miért lenne veszett ügy, ha 3. randin sincs szex. Ez baromság, mindenki másképp "működik", nem feltétlen szükséges rögtön az elején szexelni ahhoz, hogy legyen egyáltalán értelme a dolognak.

Én azt mondom nincs olyan, hogy szokás.. mindenki maga érzi és ez mindenkinél más.

2016. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

20 éves vagyok. 6. Radni: csak csók (semmi tapi, még ruhán keresztül se fogta meg a popsim vagy a cicim).

Lehet sokaknak lassú, de nekünk így jó.

2016. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 6. randin csók? Hogy bírjátok?:D Nálam ha első, vagy maximum 2. randin nincs csók, az nem nagyon fog működni.

A szex már kicsit komolyabb téma. Én a 2. randin, de még akár az elsőn is benne lennék, a lánytól függ. De túl sokat sem vagyok hajlandó várni. Ha 1. randi után van 2. 3. 4. is akkor nyilván nem csak külsőleg vonzódunk egymáshoz, hanem belsőleg is. Onnantól meg már csak a szex van hátra, minek húzni az időt..

2016. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!