Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kizáró ok, ha a barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok, ha a barátnőd magasabb/alacsonyabb mint te? A leszbikusokat, biket is annyira frusztrálja ez mint a férfiakat?

Figyelt kérdés
Mondjuk alacsony fiús lányok esetén, akik ugye nem hordanak tűsarkút, mennyire zavaró ha az alapból magas barátnő felvesz egy magasabb cipőt?

2015. jún. 22. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hülyeség a kérdés, ugyanis kicsi az esélye hogy pont olyan magas személyt találj mint te..vagy alacsonyabb vagy magasabb lesz nálad, de szinte esélytelen hogy pont egyforma magas legyél vele..
2015. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont nem, de mondjuk kb.ra lehet ugyanaz.


De én itt most a 165/180as párokról beszélek. Ami így drasztikus különbség, már le kell hozzá hajolni.

2015. jún. 22. 11:47
 3/11 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem :D én 163 magas vagyok, barátnőm 180 :D igaz, le kell hajolnia hogy megcsókoljon de ez így jó:) 17/L/L ráadásul fiús:D
2015. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem, ha a párom magasabb. :) Jelenleg én 155, ő 168 centi.
2015. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok és nagyon idegesített az exemnél, hogy jóval magasabb, mint én. Meg még magassarkú, nem volt kellemes. A mostani barátnőm 3 cm magasabb és ez igy jó. :)
2015. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szaszi97 válasza:

Én alapvetően szeretem, ha az adott barátnőm kb egy fejjel vagy többel magasabb nálam (163 cm vagyok szóval átlag magasságú). De az sem zavar ha alacsonyabb vagy egymagas velem. Szóval tök mindegy a magasság. Csak szeressem és ő is engem :D

18/L/L

2015. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előző barátnőm majdnem 20 centivel alacsonyabb volt mint én, és fiúsabb volt, de engem nem zavart. Az már igen, hogy nem bírta eldönteni, hogy zavarja-e ha van rajtam magassarkú vagy nem...


A jelenlegi párom csak 1-2 centivel alacsonyabb, azért így sokkal kényelmesebb :)


Ha viszont valaki sokkal magasabb nálam az idegesít :D De 173 vagyok, szóval ez nem nagyon fordul elő :D

2015. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ez a kategória vagyok, és 170 fölött simán felveszek egy tízcentis sarkú cipőt...és emellé bejönnek a fiús csajok, de azért legyünk őszinték, kevés nő van 175-180 centi.
2015. jún. 24. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja egyébként a jelenlegi barátnőmet nem zavarja ha magassarkút veszek fel. Egyáltalán nem érdekli, hogy olyankor azért jóval magasabb vagyok :D


Hetes

2015. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok, és egyszerűen imádom a magasabb nőket. Ha valaki alacsonyabb nálam, azt már nem szeretem :D


19L

2015. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!