Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg sok lány ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok lány ilyen, hogyha az első randin megcsókolják úgy hogy ő nincs még rá felkészülve akkor személyesen nem meri megemlíteni a dolgot csak sunnyog?

Figyelt kérdés

Haverom mondta, hogy 10-ből 8 lánnyal csókolózik az első randikon, de azokból kb minden második aztán később írja neki hogy "ez még gyors volt", "erre nem voltam felkészülve", stb-stb.


Nyilván nem erőszakos, szóval ha a lány elfordítja a fejét, megállítja az arcát, mondja hogy ne, stb, akkor nem erőlteti a dolgot. Szóval ne írjátok hogy "én tökön rúgnám aki megcsókol úgy, hogy nem akarom", mert ő sem csókolt még meg soha senkit aki ellenkezett


Csak írta hogy van lány aki hagyja a csókot, sőt utána még többször is hagyja és akár még elkezdi élvezni is, közben ölelkeznek, simogatják egymást (nem intim részeken), aztán facebookon írja csak később hogy neki ez korai volt. Akinek baja van ezzel az személyesen nem mer szólni?


2017. jan. 16. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
sötétek az ilyen lányok
2017. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem sotetek csak a lanyos termeszetbol fakad.

Ha meg raugrik akkor ri nc... ki erti ezt fiuk mit is akartok egy lanytol. :D

2017. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2:

Rib anc?

Én pl életem eddigi legnagyobb szerelmével, akivel aztán 2,5 évet voltunk együtt, az első randin csókolóztunk és a második randin feküdtünk le először egymással.

2017. jan. 16. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem úgy kell elképzelni szerintem hogy a csaj fejében közben az jár hogy hogyan lökje le magáról a csávót mert korainak érzi a csókot. Hanem mikor ott a helyzet nem gondolkozik és otthon rá jön hogy kicsit gyors a tempó. Legalábbis mikor páromat megismertem a randikon mindig tovább mentünk mint azt én terveztem mert amíg ott volt mellettem elfelejtettem gondolkodni.

Persze lehet hogy ez csak nálam működik így.

2017. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát mert lehet váratlanul érte, és nem tudott elfordulni időben?

Meg ha nem ismerik a haverodat, honnan tudják, mennyire erőszakos, az is lehet, hogy csak nem merték elutasítani. Az is lehet, hogy ott akkor jól esett neki, csak előre nem így tervezte a dolgok kimenetelét, és utólag megijedt magától, hogy milyen gyorsan belement ebbe-abba, amibe mondjuk korábban nem. Amivel nincs baj, csak rájött, hogy kicsit félreismerte magát.

Az a lényeg, utólag közölte. Aztán ezen többet nem érdemes lovagolni.

2017. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan lefagynak ilyenkor, nem tudnak mit kezdeni a helyzettel. Vagy nem gondolnak bele, hagyják magukat, mert jó, aztán otthon kattognak rajta, hogy mégse kellett volna. Szerintem ez nem sunnyogás.
2017. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!