Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin, ha először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin, ha először találkozok a lánnyal és megyünk onnan kávézni, de esik az eső, akkor az esernyőt ő alá is kell tenni, vagy mindenki a saját maga alatt sétál?

Figyelt kérdés

Tehát először találkozom, de esik az eső.


Ha neki is van esernyője meg nekem is, akkor felajánljam hogy álljon az enyém alá ( én is a sajátom alá, nyilván én tartom az esernyőt ) vagy mindenki megy a sajátjával tovább a helyünkre?


Vagy hogy jön ez le, ha fölé tartom az esernyőt?


Illetve ha kinyitotta a sajátját, akkor gondolom nem kell már megkérni, hogy elteheti és álljon a sajátom alá, vagy igen?



2016. nov. 12. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő alá semmiképp ne tedd az esernyőt, max fölé! :D

Egyébként légy előzékeny, nyisd ki te előbb az ernyőd, és tartsd fölé is, kérdezd meg mosolyogva, hogy "szabad"?:) Ha elfogadja, alááll, ha nem, akkor kinyitja a sajátját.

De nehéz ezt így előre lemodellezni, a helyzet majd úgyis adja magát.

2016. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha már esernyővel a feje fölött áll, akkor gondolom már felesleges megkérdezni, mi?


Amúgy igen elírtam:D

2016. nov. 12. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én saját magam alatt sétálok.


Ha 1 esernyő van, akkor ajánlatos fölé is tartani.. ne legyél már bunkó.


Ha nála is van esernyő akkor értelemszerűen mindenki használja a saját esernyőjét.

2016. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapd elő gyorsan (mármint az esernyőt), és hívd be alá (akár kérdés formájában), mielőtt megfordulna a fejében, hogy elővegye a sajátját. :D
2016. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyzet hozza. Ha még nem nyitotta ki, akkor ahogy előttem írták, ajánld fel neki udvariasan az ernyőd, és akkor ketten menjetek alatta. Egyébént ez a helyzet szülheti azt, hogy mégis kényelmetlen lesz, például nagyon nagy magasság különbség esetén az egyik fél így is ázhat, vagy nagyobb esőnél sokszor még külön-külön esernyő is kevés :) Szóval ha esetleg közösen használtok egy ernyőt, de végül ez kényelmetlen, és inkább kinyitnátok a másikat, az sem jelent semmi rosszat :) Nem ez fogja meghatározni a kapcsolatot. De az udvarias felkínálás mindenképp szimpatikus.

Ha meg már nyitva van az övé, akkor sztem se kell elrakatnod vele.

2016. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előveszed az ernyőd és főlé tartod ha őt éri az eső, mikor keresi a taskajában az ernyőjét. Ha ugy gondolja nem fogja elővenni, mert tetszik neki a helyzet. Ha viszont ez neki meg túl nagy közelseget jelent első randin akkor ugyis előveszi v azt mondja köszi nem kell van sajat, de ez meg nem jelent semmi rosszat. Megkerdezni nem kell h ala tarthatod e, cselekedni kell, spontan kell csinalni különben azt feltetelezi h mindenhez fel teszel egy kerdest, magad nem tudsz önnálóan dönteni, cselekedni.
2016. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudok saját magam alatt sétálni, de esernyővel alattam sem menne zökkenőmentesen... :D
2016. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!