Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívott egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott egy régi ismerős, sportoló srác, régóta nem találkoztunk, azóta híztam stb. Igent mondjak a randira?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgoztunk, de nem együtt, látásból ismertük egymást és vannak közös ismerőseink- tőlük tudta meg, hogy a közel 10 éves kapcsolatomnak vége lett és nincs pasim.

A srác nem rég rám írt. Kedves, szimpatikus. Csak a "baj", hogy bókol : már tetszettem neki annak idején is, szimpatikus, csinos lány vagyok stb. - de azóta eltelt 6 vagy 7 év.

Régen elég vékony/sovány és sportos lány voltam (futottam) de egészségügyi panaszaim lettek, és lelkileg sem volt könnyű az elmúlt pár év, így eléggé meghíztam.


Most kb így nézek ki: ( A képen nem én vagyok, de az alakja elég közel áll az enyémhez)

[link]


Nem szeretnék sem neki, sem magamnak csalódást okozni.

Nyilván pár nap alatt nem fogok lefogyni.

A fő probléma az, hogy a facebookos profilja szerint ő még mindig elég aktívan sportol, nem érzem magam "elég jónak".


2017. jan. 19. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát legalább lesz motovációd lefogyni...
2017. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ő is lecsekkolt téged.

Az életben nem csak a jó dolgokat kapjuk meg, így a kockázatnál mindig ott a kudarc lehetősége.


Ha szimpi a srác én biztos elmennék a randira. Legalább egy jót beszélgetünk a régi időkről.

Én speciel abból soha nem csináltam gondot, ha valakinek nem jöttem be, erre akkor is van esély, ha az alakom tökéletes.


Menj el... el kell kezdeni élni.

2017. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg,hogy alakult.Én is hasonló alkatú vagyok,csak jobban domborodok,mégis helyes, sportos pasim van.
2017. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, hát ki gondolta volna...neked is sportolófütykös kell...
2017. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Nekem anno 20 évesen volt egy laza kapcsolatom. Akkor 52 kg voltam, vékony.Aztán 2 évig nem találkoztunk, mert külföldre költöztem. Hazajöttem 60 kg-osan. Rámírt, hogy találkozzunk. Találkoztunk, kb 5 percig beszélgettünk, aztán sietnie kellett... Ja mondom. Nagy pofára esés volt a részemről.Ciki volt.
2017. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, ha megtörtént a randi ( ha megtörténik) írok :)


Kedves 4-es, NEM én hívtam el őt, hanem Ő volt, aki kezdeményezett.

De amúgy nyilván, áshatom el magam, hogy nem teljesen úgy nézek ki majd' 30 évesen, mint amikor 19-20 voltam. :)

2017. jan. 19. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekel,velem is volt hasonló szitu de szerintem nekem azért volt rossz mert nem volt önbizalmam a plusz kilók miatt és a kisugárzás fontosabb mint hiszed a mosoly stb. a folytonos feszengés csak kellemetlenségeket okoz.
2017. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!