Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem nála, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála, vagy hagyjam ezt a "lehetőséget"?

Figyelt kérdés
Megismertem egy tánctanfolyamon egy iszonyatosan jó pasit....ő a tánctanár..kb. 5-6 év van közöttünk..nekem ő megtetszett az első órán...és mindig mosolyog meg eléggé figyel, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget(végülis az a dolga, hogy figyeljen és kijavítsa, ha rossz).De az egyik barátnőm szerint tetszem neki (eléggé tapasztalt ilyen témában és ő is jár erre az órára)..arra alapozza ezt, hogy szerinte a srác különös figyelmet fordít rám.szerintetek egy belevaló tánctanár felfigyelhet egy 20-as évei elején járó átlagosan belevaló és mások által vonzónak tartott lányra (aki az órán mindig melegítőben van)?...mert bevallom kicsit régimódi vagyok:nem kezdeményezek a pasiknál..de jeleket azért küldök:)..ja..és még nem nagyon van tapasztalatom kapcsolatok terén..mert ugyan volt 1-2, de még nem feküdtem le senkivel...
2010. máj. 5. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felfigyelhet :) Felnőtt emberek vagytok mindketten :) Ne is kezdeményezz, csak elrontanád vele a dolgot, küldd tovább a jeleket és hidd el ő fog kezdeményezni :) Szurkolok nektek :)
2010. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja..és persze komoly kapcsolatra vágyom:)..köszi a kommentet..már várom a táncot:)
2010. máj. 6. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

20 éves vagy és még szűz?

hát sztem akkor nem lehetsz annyira jo csaj

lehet h elöször tükörbe kellene nézni xD

am meg ha tetszik a csávo kérj sokszor segitséget tőle és akkor közelebb kerültök

meg el is hivhatod valahova

1 probát megér nem veszthetsz vele semmit

2010. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi..és amúgy szerintem a szex nem csak azon múlik, hogy ki hogy néz ki..nem mondtam, hogy nem volt lehetőségem rá...csak azt, hogy még nem történt meg...de gondolom ez eszedbe sem jutott
2010. máj. 7. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
de megfordult a fejemben viszont ugy godnolom hogy ha valaki nagyon ütős csaj akkor ugy se tud ellenállni a sok felkérésnek amit a fiuk részéről kap:)
2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez csak annyit lehet hozzáfűzni, hogy látszik miért vagy 0%-on, már ne is haragudj. Az "ütősség" nem függ össze a tartással. Gondolom fiú vagy, ezért nincs fogalmad erről.
2010. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!