Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen első randi helyszínt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen első randi helyszínt ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Konkrét helyekre gondolok, ami egy esti randira megfelelő. Még nem döntöttem el, hogy egy kulturáltabb bár, vagy egy kávézó/cukrászda legyen. Szóval bármilyen konkrét helyszín jó. Az ár mindegy, de nem a legolcsóbb, és nem is a legdrágább legyen (amolyan középmezőny, se csórónak, se felvágósnak nem akarok tűnni)
2017. jan. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csendes Létterem, Altair vagy Sirius Teázó, Csészényi Kávézó, Kelet Kávézó, Görbe Bögre Kávézó, Múzeum Cukrászda
2017. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Le Petit Bistrot-t tudom ajánlani.. igazán romantikus hely, sokan választják első randi helyszínéül :)
2017. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!