Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar titeket lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket lányok ha egy fiúnak görbe az orra?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, hogy görbe de sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. :(

20/F


2010. máj. 6. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem,hogy egy normálisabb kapcsolatod ezen fog múlni. :)
2010. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Az én orrom is görbe.40/N

(Egyszer amikor már terhes voltam, és utaztunk haza a férjem szüleihez, azt mondta egy bácsi a vonaton, hogy az "összképet" kell nézni. és igaza van.

Ezut arra mondta, hogy nézték az esküvői képeinket, és megjegyeztem, hogy azon a képen mennyire látszik a görbeség)

2010. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

nekem tetszik :) nem tudom miért de tetszik :$

18/L

2010. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt görbe orrú barátom..semmit nem jelentett,szal relax:)
2010. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
64%

sz en baråtomnak is felettebb erdekes az orra:):):)

de imådom...szoval ne paråzzz:)sztem tok szexi;):):)

18/L

2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire, ha amúgy jó pasi vagy. Elég kevés pasinak van szabályos orra. Az összhatás számít.
2010. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Az én orrom is görbe

Gy Ferenc

2010. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem amíg egészséges valaki, és ápolt, addig teljesen mindegy, hogy görbe-e az orra meg ilyesmik.

Hacsak egy lány vmi furcsa okból nem találja visszataszítónak a görbe orrot, akkor még ha nem is jön be neki elsőre, attól ha a személyiséged és viselkedésed alapján belédszeret, utána rohadtul nem fogja érdekelni, sőt meg is szeretheti.

Például a srác, aki most nagyon bejön, és odavagyok érte, hát amikor találkoztunk, csöppetse tetszett, és férfiasnak se találtam, mármint így külsőre. Aztán ahogy megismertem, és megszerettem, úgy kezdtem el vonzódni hozzá, meg szeretni a külsejét is.

Bármelyik barátnőmet megkérdezném, azt mondaná egy kép alapján, hogy ez nem jó pasi, hagyjad, és pár hónapja én is azt mondtam volna. Szóval nem kell tökéletesnek lenni, ha egy lány belédszeret, utána tetszeni fog neki a görbe orrod is, ha addig még nem tetszett.

Ne aggódj miatta egyáltalán.

2010. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Az osztályban a fiúk szavazást indítottak, kinek nagyobb/ görbébb az orra? :D
2010. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
jew
2010. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!