Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam, vagy kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, vagy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki többször próbálkozott finoman nálam. 1-2 éve, nagyjaból 3x enyhe utalásokkal, ilyesmi. Nagyon tetszett de vissza utasítottam, mert volt egy kapcsolatom. Rossz kapcsolat volt, de akkor is inkább le akartam zárni mielőtt bárkivel bármit.... Szakítottam végül. A srác meg többet nem kezdeményezett, mióta nincs meg a kapcsolatom,bár ezt így nem is volt módom tudatni vele. Csak felszínesen ismerem egyébként. Szóval megkerestem facebookon pár hónapja, bejelöltem, visszajelölt, de nem mertem írni neki. Van értelme bárminek is mostmár? Vagy hagyjam, vagy mit tegyek? Való életben ritkán látom csak sajnos.
2017. jan. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél valamit tőle, akkor tegyél érte. Ha ő is benne van akkor ő is fog. De a kérdésedből az jön le, hogy itt most éppen Te szeretnéd ezt "jobban" így jobban jársz, ha Te indítasz. Nincs abban semmi probléma.
2017. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamit szeretnél, neked kell lépned, ő az elutasítás után nem fog, szóval mérlegeld, hogy mennyire szeretnéd őt. Ha megéri a kockázatot, azaz azt, hogy nemet mond, akkor hajrá :)
2017. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elutasítottad!!!!

Szóval neked kell lépned ha akarsz tőle valamit.

2017. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!