Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúnál kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúnál kezdeményezzek én, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

A fiú 17,én 15.Még nem volt barátnője.Tulajdonképpen (azt mondta) én vagyok az első lány,akivel úgy igazán egyáltalán beszélget!Találkoztunk jól szórakoztunk,viszont még csak meg sem fogtuk egymás kezét,nekem kellett azért is szólnom,hogy ne a pad túlsó végén üljön azért...Ezek után nem vártam már csókot,nem is volt.Holnap találkozunk megint,viszont mivel nekem már nemhogy csókban,de jóval több-ben (remélem így kell írni) is volt részem,nem tudom,mit kezdjek vele.Kezdeményezzek,vagy inkább hagyjam az egészet,majd valaki egyszer csak megtanítja?A központnál találkoztunk,mivel a szülei azt hitték,a nagymamájánál van.Tehát gondolom máskor sem tudnánk máshol találkozni,és azért egy kapcsolat többől áll annál,minthogy állandóan a központnál sétálgatunk,beszélgetünk,kézfogás és minden egyéb nélkül!

Remélem érthetően fogalmaztam,kérlek segítsetek!!!


2009. jún. 3. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Először írni tanulj meg aranyom. A több+ben az többen. Mássalhangzó kiesés.
2009. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan kezdeményezz!

Én is félénkebb fiú vagyok, igaz ennyire, mint ez a srác nem.:)

Egy kis bátorítás jót fog tenni.;)

2009. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Vedd kezedbe a dolgokat!

Nekem nagyon bejönnek a kezdeményező tipusú csajok.

Bár minden nővel ilyen egyszerű lenne...

De egyet ne felejts:

-a fiú aki első randin nem csókol az HÜLYE

----"------második------"-------- az IDIÓTA BAROM

----"------harmadik-----"--------- az MELEG. (ÉS EBBEN AZ ESETBEN ROSSZ AJTÓN KOPOGTATSZ)

Bocs a durva fogalmazásért.

18/F

2009. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

érthető voltál,és sztem nem nyelvórát kért,hanem tanácsot,kedves első válaszoló....:S:S


nos tehát sztem ha már 17éves,akkor igazán elmondhatná a szüleinek,h csajozni megy,és nem pedig a nagyihoz....de mind1 ez nem az én dolgom..:)

szval sztem mindenképpen adj jeleket neki,h nem bánnád ha már több is történne,és sztem akár meg is csókolhatod....nincs ebben semmi rossz...:):):):)

sok sikert,és majd írd meg h h alakultak a dolgok..:):)

2009. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Az én barátom is hasonló volt, bár én sem szeretem elsietni a dolgokat. Mielőtt összejöttünk, egy hónapig találkozgattunk, sétáltunk a városban, beszélgettünk. Ez nekem is jó volt, (pont azelőtt voltam túl két komolyabb csalódáson is) mert így biztos lehettem benne, hogy ő nem fog bántani, és megbízhatok benne. És neki is, mert borzasztó félénk volt, és ez idő alatt oldódtak a gátlásai. Szóval ha igazán tetszik ez a fiú, várj még, találkozzatok, és komolyan...nem eszik olyan forrón a kását, tudsz még egy kicsit várni a csókkal, és a többivel is. Sok sikert!

18/L

2009. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

flortolj vele es add nagyon nyilvanvaloan a tudtara h tetszik neked. ha igyse csokol meg, csokold meg te. vagy hajolj nagyon kozel hozza, nezz hosszan a szemebe, mosolyogj (esetleg harapj az ajkadba vagy nyalazd meg a szad szelet) hatha veszi az adast ;)

ami a tobbit illeti.... szerintem a szulei nem tiltanak el toled szoval ulhetnetek nala, na meg ha ilyen liberalis vagy akkor nalad is.

annyit azert megjegyeznek h 15 evesen nem az kene legyen a legfobb gondod h hol fog az a sokminden megtortenni, a kerdesed olvasva en egy 20 ev korulire gondoltam -es ezt most nem boknak szantam vagy pozitivumnak h milyen felnottes vagy

2009. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Kezdeményezz! Ha férfiból van, érti a célzást, és erőt szed magán... Csókold meg! Ezzel jelzed, hogy kell neked, az erőt, és önbizalmat ad neki.:) És még mindig jobban jársz egy félénk fiúval, mint a "ki ha én nem" s*ggfejekkel...

-ReapeR-23/F

2009. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,főleg a 3.-nak!:)

Lehet,hogy ez most durván fog hangzani,de tulajdonképpen csak azért "szenvedek" ezzel a sráccal,mivel most éppen nincs más.Főleg,hogy a csávó abszolút nem is az esetem...De azért kezdeményezek,hátha kisül belőle valami jó is.

2009. jún. 3. 20:39
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,kezdeményezek!

Viszont ami szerintem nem tisztességes részemről az az,hogy ha jönne egy másik srác,rögtön elhagynám a barátunkat...De nem valószínű,hogy most jönni fog,úgyhogy folytatom vele.

Amúgy szerintem ez a kis helyesírási hiba még elfogadható,főleg azokhoz képest,amilyenekkel találkozom!

2009. jún. 3. 20:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet,hogy ez most durván fog hangzani,de tulajdonképpen csak azért "szenvedek" ezzel a sráccal,mivel most éppen nincs más.Főleg,hogy a csávó abszolút nem is az esetem...De azért kezdeményezek,hátha kisül belőle valami jó is."


Már ne haragudj.. de te is jó ötletnek tartod ezt? Félénk srác, egy idő után megnyílik előtted, te pedig rögvest otthagyod amint találsz egy olyan pasit aki bejön neked.


Ha csak azért csinálod mert 15 évesen nem bírod ki kapcsolat nélkül.. és viszket a p*nád akkor megvan a véleményem... lehet lepontozni, köszönöm.

2009. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!