Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár randi után kiderült, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár randi után kiderült, csak szexre kellek, hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

December elején kezdtünk el randizni, ezzel párhuzamosan telefonálni, smsezni, csetelni. Az egész nem volt "hibátlan", de senki sem az. Az elején pl. túl gyorsnak tartottam a tempót, szóltam róla, ő visszavett.


A ma délutáni randin benyögte, hogy neki most nincs ideje kapcsolatra, de amúgy jó fej és szimpatikus vagyok, d.gni összejárhatnánk, rákérdeztem és ő eredetileg is csak szexkapcsolatban gondolkodott. ( még nem feküdtem le vele, de a most hétvégi találkozón terveztem..) Kb. odáig jutott, hogy most randizgattunk, átmentem a rostán, mostantól az lenne a felállás, hogy jön értem, szexelünk, hazahoz...

Nemet mondtam, megsértődött, én vagyok a prűd satöbbi..


Azóta viszont olyan hihetetlen dühös vagyok, és rettentő butának érzem magam, hiszen beleéltem magam a dologba. Nyilván nem ezt vártam, elég egyértelműen jeleztem neki még az ismerkedésünk kezdetén, hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Miért nem lehet az ilyet az elején közölni? És valóban én vagyok a "ciki" mert nem akartam csettintésre a rendelkezésére állni? Minek öl ennyi időt abba, hogy csexpartnert találjon?


2017. jan. 24. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kretén, ne foglalkozz vele!
2017. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Egy csomó fiú csak szexet akar.

Ha komoly kapcsolatra szeretted volna őt, nyilván tetszett külsőleg és vonzódtál hozzá. Miért nem mentél bele legalább a szexbe? Ha ő tetszik és most úgysincs más...

Azt én sem értem minek ölt ennyi időt ebbe.

2017. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs Veled,teljesen normális ahogy gondolkodsz. A srác volt a hülye, ha szexkapcsolatot szeretett volna csak ezt az elején közölhette volna Veled, úgy, ahogy Te elmondtad Neki azt,hogy komoly kapcsolatot szeretnél.
2017. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha megmondta volna, akkor lefekszel vele? Ugye nem. Hát ezért.

De ki kell, hogy ábrándítsalak. Ő közben mást is fűzött valszeg, szóval nem Te voltál az egyetlen. Aki bejött neki, minddel ezt csinálta.

A ffiak ilyenek: Csillagok. Van aki lehozza, van aki lehazudja.

Nem tudom hány éves vagy, de ilyennel még kismilliszor fogsz találkozni, örülj, hogy megúsztad ennyivel!

2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok ilyen "ha ő tetszik és úgysincs más..." típusú lány.

Épp, mivel tetszik és vonzódom hozzá ÉS, mivel beleéltem már kissé magam a dologba, amiatt lenne ez veszélyes.

Sokkal rosszabb lenne, ha belemennék, megkapnám a testi kielégülést, aztán hazatessékelne.


meg mi van, ha 1-2-3 hónap múlva megismeri "élete nagy szerelmét" én pedig már tényleg kötődöm érzelmileg?

Méltóságom morzsáit sem tudnám összesöprögetni.

2017. jan. 24. 18:39
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Én hetek óta csetelgetek egy férfival, aki teljesen tökéletes lenne nekem kapcsolatra, de ő egyértelműen dugni akar. Nem érti, hogy én nem csak. Hülyék ezek, én mondom neked. :D
2017. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4, valahol igazad van. de eddig csak csillaglehozóval találkoztam.

Amúgy, öreg vagyok (25) de szexuálisan aktív életem során eddig csak egy darab, 7 éves párkapcsolatom volt. És alig 1-2 randifélém.

Nem gyakoroltam, és igen, amiatt igencsak béna vagyok a randizgatásban.

2017. jan. 24. 18:41
 8/20 A legrosszabb ***** válasza:
6%
Nahát, milyen nehéz lehet nektek túllépni egy faszin, aki csak szexet akar. Pf.
2017. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen öreg? Azért ez elég erős túlzás volt. :) Akkor én 30 évesen mi vagyok? :D

Megértem a problémád, én is sokáig voltam kapcsolatban, és amióta egyedül vagyok, kicsit el vagyok veszve, kijöttem már a randizásból, régebben könnyebben ment.

Veled semmi gond, válaszolva a kérdésre is. Sok ilyen pasi van, aki csak szexre hajt, mivel rengeteg nőtől megkapják, így nyilván elvárják azoktól is, akik erre nem hajlandóak. Ezzel csak az a gond, hogy a normális férfiak, mint pl én is, ha leszólítunk valakit, egyből megkapjuk néha, hogy "mert te is csak azt akarod úgyis". Ha az elején nincs bizalom, úgy elég nehéz normális kapcsolatot kialakítani sajnos.


30F

2017. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fokkal jobban jártál, mintha csak a hétvégi találkozótok után jelentette volna be.
2017. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!