Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova érdemes elvinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes elvinni egy lányt első randira ilyen hideg időben?

Figyelt kérdés

Már beszélgettünk kicsit, én elhívtam, hogy menjünk valahova csak még nem tudom hova, ötleteket szívesen várok (19 éves vagyok)


Ötleteim: Korcsolya(én nem tudok, azt meg nem tudom tud-e), mozi(de nem hiszem hogy ez a legjobb ötlet)


2017. jan. 25. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Vidd el infraszaunázni vagy gőzfürdőbe utána teázni esetleg.
2017. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

kocsmába, ahol van billiárd, darts, csocsó... és nem kell, hogy alkoholt igyatok. Teázzatok, vagy csak egy fröccs.

De a hangsúly a játékon legyen ne a kocsmán, meg az iváson.

2017. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az már meg volt, ott ismerkedtünk meg, ezért szeretném valahova máshova vinni egy randiin
2017. jan. 25. 00:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a randin, add meg a döntési lehetőséget, persze az nem fáj ha utánanézel hogy hol, mennyiért stb de válaszhasson.
2017. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 ötlete nekem tetszene, mert imádom a szaunákat, fürdőket, de ez nem mindenkinél aratna sikert, mert könnyen arra gondol, hogy meg akarod nézni szinte meztelenül. Első randira nem javaslom.

Esetleg valami kiszabadulós játék, Csodák Palotája, nem tudom, mennyit akartok kolteni.

2017. jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nudista strandra!
2017. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A korcsolya jó ötlet. Bowling, biliárd, csak simán beülni valahova egy sütire/forrócsokira/forralt borra. Ha van valami jó kiállítás a közelben és szereti az ilyesmit, az is klassz program lehet.
2017. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bárhova ahova be lehet menni a hidegből. Korcsolya inkább akkor ha mind a ketten tudtok, vagy második/harmadik randi.

Elsőre egy jó teaház vagy hasonló is megteszi.

Mozi meg akkor ha már jobban ismered.

2017. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Melegedőbe.
2017. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, még van pár napom kitalálni, de szerintem találkozunk sétálgatunk és beülünk valahová. Tudtok valami jó helyet esetleg ami ilyen beszélgetős?
2017. jan. 25. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!