Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogjak neki az "ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjak neki az "ismerkedésnek"?

Figyelt kérdés
Tartok tőle, hogy félreértelmezem a nézéseit, de nem akarok én lépni, viszont így nehéz. Osztálytársak vagyunk, nemsokára névnapja is lesz, de még csak lazának sem mondható a kapcsolatunk. Azonban amikor nagy ritkán találkozik a tekintetünk, mosolygásra késztet, és baromi jó érzés fog el. Nem akarok csalódni, sem megtenni az első lépést, arra gondoltam, segíthetnétek valamilyen tippel, amely a fenti körülmények között is megállja a helyét. Köszke! :) Egy lány
2010. máj. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Én is egy ehhez nagyon hasonló szituációban vagyok...

Amikor találkozik a tekintetetek akkor milyen? Mosolyog, vagy komoly? Vetted már azt észre hogy csak úgy figyel?

Próbálj meg vele összebarátkozni, keress közös témákat (pl:zene, könyvek, hobbik, sport, stb...)és így lesz miről beszélgetnetek. Ha már úgy érzed hogy megkedvelt, és tetszel neki, (és persze nem nagyon félénk) ő fog lépni. De persze ne felejtsd el majd felköszönteni. De nem kell neki adnod semmit, csak mond és mosolyogj rá. Remélem segítettem. Sok sikert!

2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a választ!

Nos, amikor a szemembe néz, én mosolyogni láttam, miért, az jobb lenne, ha komoly lenne a tekintete?

Vettem már észre, hogy figyel, órán, amikor mögöttem ül, és én a barátaimmal sutyorgok, mintha rám nézne, de inkább nem bizonyosodok meg róla :)

Közös témánk lenne, csak úgy érzem, hogy az esetleg kellemetlen lenne neki, talán egy játékról beszélhetnénk, amit a haverjaival szokott játszani, de arról meg lövésem sincs, most égessem be magamat?

Gondolod, hogy lépne? Nem tudom... Jó lenne megismerni őt, de tényleg tartok a csalódástól. Majd meglátjuk. :)

Persze, felköszöntöm,és nem szándékoztam ajándékot adni neki, több okból is, de remélem érted. :)

Kívánj sok szerencsét!

Egyébként kár, hogy 0%-ra vitted le az értékes válaszaid %-át, mert ez egészen normálisan lett kifejtve. Szia!

2010. máj. 6. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt javasolom, hogy gyakrabban nézz rá. Ha találkozik a tekintetetek, akkor mosolyogj. Gondolom, eddig is hasonlóan tettél, de most már művelheted ezt tudatosan is.

Ha közeleg a névnapja, kívánhatsz nyugodtan neki boldog névnapot. Vagy ha félsz odamenni hozzá, akkor csak írd rá egy lapra (Boldog Névnapot kedves Géza! aláírás: a te keresztneved) és dobd bele a táskájába.

Biztosan kezdeményezni fog, ha bejösz neki.

2010. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!