Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin milyen ajándékot érdemes adni?

Figyelt kérdés

Teljesen mások vagyunk, de nagyon szeretnék valami kis dolgot adni.

Egy toll a nevével?

Vagy legyen olyan ami engem érdekel és ezt akarom neki megmutatni?

Előre is kösszi.


F18


2010. máj. 6. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Virág.
2010. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem első randira nem kellene ekkora ajándékot adnod... szerintem ez nem szokás...

Esetleg kedvességből vigyél neki desszertet, valami édességet és fizesd az italotokat!

2010. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Én az első randira vittem a fiúnak két sajtburgert (messziről jött, gondoltam éhes lesz :) ), ő meg hozott nekem egy fél legó-figurát, mert előtte meséltem neki, hogy Horvátországban találtam egy legó embert, csak deréktól lefelé. Ő kipótolta, tök jó fej. :) Bár egy ékszeres dobozban adta át, hát egy pillanatra a szívem is kihagyott. :)
2010. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy Fasz???
2010. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
virágot semmiképpen mert még megijeszted, elég ha fizeted az italait ahogy 2. írta, vagy meghívod vmi kajára. a toll nem rossz, csak olyan semmilyen szerintem.
2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
46%
Nem kell!Max hívd meg egy italra.Az első randin még nem kell ennyire belemerülni!Jó randit.:)
2010. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ő tőle kapok valamit!!!

virág kilőve és nem eszik sok édességet se

2010. máj. 6. 15:12
 8/15 A kérdező kommentje:
síznházba hívott
2010. máj. 6. 15:13
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
SZAROS WC KEFE!!!!
2010. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fingkirály ***** válasza:
Szerintem elsőre elég annyi "ajándék"-nak, ha kedves leszel vele, és hazakíséred. Az első randi az mégiscsak egy első randi, az is lehet, hogy a végén kiderül, hogy nem is illetek össze. Akkor meg felesleges mindenféle költségekbe verni magunkat. Csak légy önmagad, az a lényeg.
2010. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!