Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok: Az alábbi szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: Az alábbi szituációban, az első randin milyen ajándékot vigyek a csajnak?

Figyelt kérdés

20 éves Pasi vagyok, a csaj is 20 éves.

Találkozni fogok egy csajjal, és vele EZ lesz az első randi. Ja, és talán még hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem volt barátnőm.


KÉRDÉS:

A csajjal még nem találkoztam sosem személyesen. Látni láttuk már egymást, de nem ismerjük egymást egyáltalán.


Valami kis ajándékot kellene vinnem neki?

- Én gondoltam egy szál virágra.

Viszont más ismerőseim szerint nem kellene. Egyik barátom több éve együtt van a barátnőjével, és szál virágot még sosem vitt neki. Tehát nem azért akartam vinni, mert ezen múlna valami, hanem figyelmesség.


Sétálni fogunk, és ha meghívom valamire, akkor már az is elég?


Mit gondoltok?, nektek mik a tapasztalaitok?


Puszival köszöntöm a csajt, és utánna adnám oda.,vagy már nem tudom.... ááááá... látjátok csajok?, körülöttetek forog minden. :)


Ha válaszoltok, akkor légyszi írjátok oda, hogy fiu/lány, és milyen idősek vagytok.

köszi



Eddigi kérdéseim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17038..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17036..


2011. ápr. 13. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randin ne vigyél neki semmit. Ha meghívod egy italra az tökéletesen elég.

20/F

2011. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyanilyen szituációban találkoztam a Barátommal. Az első személyes találkozón kaptam tőle egy szál rózsát :) egyáltalán nem számítottam rá, meg sem fordult a fejemben, hogy bármit is hoz nekem, hiszen nem is ismertük még egymás. Én nagyon nagyon örültem neki, mert azt jelentette, hogy gondolt rám, készült a randira :)

Sztem baj nem lesz belőle, ha viszel neki egy szál virágot, sőt :)


21 L

2011. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor elsőnek találkoztunk a párommal nem hozott nekem semmit, régi rossz tapasztalat miatt. Örültem volna neki, de miután elmondta hogy miért nem bántam. Meg rájöttem, hogy egy szál virág csak akadályozott volna a sétálásban beszélgetésben, fognom kellett volna, úgyhogy ne vigyél semmit. Elég ha meghívod, annak is örülni fog. 24L 1,5 éve vagyok együtt párommal, ő 26.
2011. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szál virágot vigyél neki. A barátodnak, meg gratulálok, h több év után még egyszer sem adott szál virágot a barátnőjének :/
2011. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Apa, kérdésed közel ugyanaz mint a múltkor. :D


Első randira minek vinni bármit is, még a végén azt hiszi a lány, hogy nagyon be akarsz nála vágódni. Tény, valakinek bejön a szál virág is ha kap, de az is tény, hogy mások a hátsó szándékot látják mögötte.

Ez a meghívom valamire téma is...van amelyik lány úgyse hagyja, hanem mindenki fizeti a saját fogyasztását. Ha nem akarja, hogy kifizesd neki, ne erőltesd a dolgot.

Figyelmességet úgy is lehet mutatni a másik felé, hogy időben érkezel, ápolt vagy és tisztelet tudóan viselkedsz vele.

Ezt a puszis dolgot meg már megbeszéltük a múltkor. :) Ne erőltesd azt se ha nem akarja, ha meg akarja, úgyis látni fogod rajta. Sok sikert! 28 F

2011. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Elsőnek teljesen igaza van :D :D nem kel semmit vinni neki örüljön hogy elmendtél xD
2011. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

08:53-es:

Virágot adott neki, nem is keveset. :)


Úgy értettem, hogy a randikra sosem vitt neki, még amikor randizgattak.

2011. ápr. 13. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig én akkor is azt mondom, h minimum egy szál virág, és hogy meghívod egy fagyira vagy italra. Lehet, h maradinak tűnök, de szerintem ez sok lány számára fontos. Csak manapság a pasik máshogy gondolkodnak sajnos.
2011. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Max egy szál virág, ha nagyon udvarias akarsz lenni, de amúgy nem kell semmit vinni és szerintem ne hívd meg semmire, mert az kellemetlen lehet. Puszi max a végén.
2011. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Gyémát gyűrűt,de ha nem tudod a méretét akkor fülbevalót.Én bizti a pasi nyakába ugranék :)
2011. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!