Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, erős testalkatú lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, erős testalkatú lányok, van esélye nálatok alacsonyabb pasinak?

Figyelt kérdés
Egy 175 cm sportos pasinak lehet esélye 180 cm (akár magasabb) erős testalkatú esetleg izmos lánynál vagy a magasság különbség kizáró ok?

2017. jan. 27. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem speciel zavar, ha alacsonyabb a srác. Nekem a nagydarab macis pasik jönnek be, akik mellett még én is nőiesnek érezhetem magam.


182 cm magas, sportos testalkatú lány

2017. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én mindig azt hittem csak magasabb, sokkal nagyobb darab pasi mellett tudnék meglenni. de most mégis egy velem egy magas (/nálam alacsonyabb? nem tudom, nem mértük le:D) srác tetszik. mondjuk ő is erős, nagyon izmos (annak ellenére hogy ránézésre nálam vékonyabb, mert szálkás)... így nem zavar hogy nem nagyobb nálam. na meg persze emellé olyan igazi férfi :)


nem vagyok szerintem kifejezetten nagydarab, de azért van rajtam izom, meg némi felesleg is :)


178cm, 23L

2017. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!