Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy első látásra belém essen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy lány akivel már egy ideje beszélek és személyileg annyira hasonlitunk hogy már ijesztő.Viszont a lánynál ugy működik a dolog,hogy ha Ő találkozik egy pasival éreznie kell a pillangókat a hasába és akkor biztos hogy összejön azzal.Mit tegyek hogy első látásra,találkozásra elérjem azt hogy belém szeressen?Mert már csk azon múlik minden.Szerinte aranyos vagyok meg pont hozzál illő pasi,ilyen kell neki.ezeket mondta.Csk neki az az érzés kell.
2010. máj. 6. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
etess vele pillangókat és akkor éreznie fogja a hasában őket.
2010. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondta hogy aranyos vagy, az nem vmi jó:S
2010. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hogyne lenne jó?

figyelj,fontos hogy ápolt legyél, szóval fürödj le előtte probáld a legjobb formádat hozni,egy kis pasi illat sem árt, és innentől kezdve csak add magad és minden simán fog menni..

2010. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondja,hogy aranyos..,onnantól már felejtős a dolog,mert tudom,hogy nem lesz belőle semmi!Ott van az a "CSAK"!!
2010. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De bizony hogy jó, ha azt mondja aranyos vagy. Egyébként erre nincs semmi praktika. Vagy beléd esik első látásra, vagy nem.


"Szerinte aranyos vagyok meg pont hozzál illő pasi,ilyen kell neki."

Ha ezt tényleg kimondta, akkor vevő rád. Csak azt várja, hogy lépj valamit.

2010. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Áss egy gödröt magad elé.Biztos bele fog esni.
2010. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ilyen csak a mesékben van! :)
2010. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nehogy elszúrd!!!!

Nagyon is bejössz a lánynak!

2010. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A "belédesés" később jön, most még tetszel neki!

előbb ismerjétek meg egymást!

2010. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szószerint ezt irta (kiszedtem MSNből) : belsőleg amúgy nagyon bejön minden,tényleg olyan vagy mint én,és hozzám ilyen ember való,és tudom h tök jól kijönnénk,meg ahogy beszélsz hogy őszinte vagy,ez mind tetszik


Kérdeztem a véleményét rólam és ezeket irtam le.Amugy azt hogy aranyos igy a képeimre mondta hogy : amúgy aranyos kis pofid van:D:)így képek alapján


Na mit szoltok.Szerintetek?1 hónapja MSN-ezünk és jövőhéten találkozunk.

2010. máj. 6. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!