Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Volt már veletek olyan, hogy első látásra beleszerettetek egy lányba? Nem csak megkívántátok, hanem tényleg szíven ütött.

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Aha*-*

És ami a legrosszabb, hogy lehetetlen!!!

2011. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj. Év nyitó volt, én hátul álltam ő előrébb. Majd megfordult és közbe mosolygott:D Örök emlék.
2011. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem és szerintem nem is lesz.
2011. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem és egy ilyen szar világban nem szeretnék valaha is olyan sebezhető lenni hogy azonnal feltétel nélkül beleessek valakibe.
2011. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Eddig 3x. Talán 4x, de abban nem vagyok teljesen biztos...


-másfél évvel...

-kb. 3-5 évvel...

-és majndem 10 évvel... ez előtt történt velem ilyen.

2011. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hümi ***** válasza:
volt-volt csak fiú esetbe :) ..de aztán nem is láttam többé :(
2011. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első látásra nem, de ígyis az a bajom hogy megtetszett egy bizonyos lány, aki mikor megismertem azt mondta egyedül van, sokat beszéltünk és miután találkoztunk majd elváltunk utána egyfolytában rágondoltam. Aztán kiderült hogy előttem összejött valakivel, mi csak mint barátok futottunk össze.
2011. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de eddig csak fénykép alapján.
2012. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béca ***** válasza:
Én beleszerettem egy lányba szinte első látásra. Kb. 50m-re lakik tőlem. Majdnem mindennap látom, talán ezért nem is tudom elfelejteni. Az a legrosszabb, hogy van barátja.
2012. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!