Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában miért a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért a lányok futnak a fiúk után és nem a fiúk a lányok után?

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre, hogy a lányok futnak a fiúk után.

Pl itt is a kérdések 90%-a erről szól:

Ő van 1 srác és nem tudom mit tegyek stb.

Nektek mi erről a véleményetek?


2010. máj. 6. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy villamos vagy fiú után nem futok.

Jön a következő.

2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ennyi
2010. máj. 6. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Bennem meg nincs annyi bátorság,hogy csak úgy leszólítsak egy fiút:S

Szóval maradok a mosolynál,szemezésnél és várom,hogy a fiú lépjen:)

15/L

2010. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 6. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:

általában én kezdeményezek a fiúk közül csak a bátortalanok szeretik ha a lány kezdeményez de legtöbször ha a lány kezdeméynez azt a fiú a férfiasága eleni támadásnak veszi


21/f "A Firefox a gyengék útja a férfi Explorert használ:Veszély,Kaland,Adreralin!"


Grim

2010. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, jogos a kérdés. Sajnos a pasik kezdenek elpuhulni. Ezért van ez a sok rossz kapcsolat.

A nők azok közül a pasik közül választanak, akik udvarolnak nekik. De aki nekik tetszik, ahhoz nem mennek oda, mert ők nők.

A pasik azok a nők közül választanak, akik kikezdenek velük, és ugye nem is lesznek szerelmesek...


Ha 2 ember oda van egymásért, és a férfi nem mer, a nő meg nő (és nem egy rámenős liba) akkor valószínű, hogy ez miatt nem jönnek össze....


Sajnálatos, de ez van!

2010. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:20


Hát igen, örülök, hogy egyetértessz, énis így gondolom:/

2010. máj. 7. 09:22
 8/9 anonim ***** válasza:
elbaszott a férfi társadalom én erre ennyit tudok mondani elkorcsosult szolizott borotvált b'uzik undorító akiknek nem számít semmi mert mindenük megvan nem küzdenek semmiért mert h ha dobja őket a csaj hétvégén már más ugrál a tudod min... ma már kevés fiú van aki szeret megküzdeni egy lányért aki romantikus valamilyen szinten és figyelmes én pl szeretek csak úgy virágot adni szívem választottjának, szeretem a reggelit az ágyba vinni h ha nálam alszik és meglepni szülinap akármi nélkül kis apróságokkal és nem tartom magam e miatt papucsnak... az általatok pasinak nevezett emberek csak férfi nemi szervvel rendelkező genetikai hulladékok szerintem... pl nézzük meg a metroszexuális fiatalokat Emo és "retro" undorító ezektől várhatja az ember...
2010. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de számomre iszonyatosan irritáló a kérdésed.Én soha nem ismertem,milyen az,amikor egy lány fut utánam.Kevés kapcsolatom volt,azokért is szinte vért kellett pisilnem,hogy összejöjjenek.Három éve nincs barátnőm,fogalmam sincs,lesz-e még valamikor.Nem vagyok egyébként csúnya, egyszerű,szolíd arcom,átlagos testalkatom, normál modorom van és 0 sikerem.

Lehet,hogy vannak srácok,akiknek nem kell teperni,nekem speciel nagyon is.

2010. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!