Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék társat. Valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék társat. Valakit akivel néha Együtt lehetnék. Özvegyen tengetem életem. Beszélgetni csak itt az interneten tudok és a cicámmal/perzsa/Úgy érzem kell aki néha átölel és szerethet? Szeretném megkapni vágyaimat?

Figyelt kérdés
Csak néha szerelmeskedni szeretnék.De nő létemre kezdeményezni ez nehéz.Konkrétan egy barátot szeretnék.Itthon ülő és zeneszerető típus vagyok.Erre szeretnék választ kapni. Mit tegyek???????
2010. máj. 7. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a társkeresőn, és ott írd le ezeket. És reménykedj, hogy nem fogják törölni a kérdésedet, ez nem társkereső oldal.
2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves? és mért pont a szex kategóriába van a kérdés?:D
2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Melyik városban laksz? Soha nem volt senkid? A lányok pedig könnyen megkapják amit akarnak átaában...
2010. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!