Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék beszélgetni internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék beszélgetni interneten egy pasival a gondjaimról. Hogyan álljak neki a keresésnek? (én nő vagyok)

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen viszonyban vagytok egymással. Ha barát, ismerős, akkor kérdezd meg, hogy meghallgatna-e és igenlő válasz esetén őszintén.


Ha csak ismerős, akkor tereld a témát arrafele amiről beszélni akarsz és puhatold ki, hogy érdekli-e, nehogy rápumpold.


Ha csak általánosságban kérdezed, akkor ha itt jelzed, szerintem biztos lesz olyan pasi, aki nagyon szívesen válallja, hogy meghallgat és tanácsot ad, akár én is, de végül is ez a hely is erre való, ahol most vagyunk.

2009. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
randihely.hu azt hiszem, de bármelyik társkereső oldal megteszi. Csak be kell jelölnöd, hogy levelező társat és barátot keresel.
2009. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobtam neked egy privit...ha érdekel, jelezz visssza
2009. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szivesen meghallgatlak, írj egy privit.
2009. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz itt.

A randioldalakat azért nem ajánlom, mert ott nem azért regisztrálnak, hogy a gondjaiddal foglalkozzanak. Inkább ez az oldal való erre...

2009. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szívesn meghallgatlak ha erre laksz személyes találkozástól sem riadok vissza!
2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!