Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat rolam? Hogyan tegyem jova?

Figyelt kérdés

Ősszel megismertem egy pasit akivel akkor randiztunk majd egy buta felreertes miatt elegge bizalmatlanna valtam es megmondtam neki, hogy reszemrol igy nincs mire alapozni es tovabb randizni. O valamiert megis nagyon ragaszkodik hozzam, es tobbszor keresett de en elutasitottam. Aztan decemberben volt egy buli mikor kicsit becsiccsentve beszelgettunk messengeren es ott burkoltan leirtam neki, hogy nem akarok tole semmi komolyat de vonzodom hozza, igy egy kis kalandban szivesen benne lennek. Igazabol nagyon semlegesen kezelte, igy ezt diszkret visszautasitasnak tekintettem, de o azotan is ujra es ujra keresett. Tobbszor megkerdezte, hogy miert nem akarok tole tobbet szexnel es tobbszor elhivott randizni de visszautasitottam mert szegyelltem amiket anno ittasan irtam neki (semmi durva, csak kacerkodtam, de akkor is). Viszont o tobbszor elmondta, hogy nem csak megfektetni szeretne. En pedig bevallottam, hogy sosem volt meg kalandom, lenyegeben csak komoly kapcsolataim voltak igy tapasztalatlan vagyok. Aztan addig gyozkodott, hogy vegul megis talalkoztunk, nagyon jol ereztem magam vele es kicsit csalodott voltam mert nem csokolt meg. Nem is volt sosem olyan meghitt a hangulat, mert egy etterem-kocsma szeru helyen voltunk, aztan mikor indultunk, sietnunk kellett es megvarta velem a buszt ami hamarabb is jott...

Mostmar kezdem belatni, hogy nagyon becsulendo a kitartasa es sokkal jobban erdekel mint az utobbi evekben barki. Viszont az elutasitasok miatt szerintem nem tudja hogyan kozeledjen vagy hogy hogyan reagalnek. Tudom, hogy nagyon elromtottam.

Szerintetek mit tehetnek, hogy "jovategyem"? Nem szeretnek nyomulni, csak valahogy ereztetni, hogy megis nyitott vagyok fele.

28F, en pedig 25N


2017. febr. 4. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned, tisztáztátok a helyzetet.

Randizz vele, ha akarsz. Az meg pozitív pont, hogy az első randin nem smárolt le.

2017. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Meg se lehetne jobban bonyolítani egy ismerkedést, vagy egy párkapcsolat kezdetét. Nők.
2017. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogod magad és ráírsz hogy rájöttél komolyabban akarod, ennyi.
2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tedd helyre a gondolataid és az érzéseid. Előbb magaddal békélj meg , és ha ez megvan törekedj mindig őszinte visszajelzéseket küldeni a férfinek még akkor is ha még akkor is ellentétekbe ütközöl.

Ha hullámzóak az érzéseid akkor mond el azt is őszintén. Ő majd tudni fogja, hogy a hullámok közt mikor kell kockáztatnia és közelednie és mikor kell inkább türelmesnek lennie.


Ha továbbra is ilyen kitartó lesz akkor minden rendben lesz.

Talán néha az sem baj ha hagyod magad sodródni afelé amerre ő menne, akkor még mindig be tudod húzni a kéziféket, de kellemes meglepetésben is lehet részed.

A be csiccsnetéssel pedig óvatosan. ;)

31/F

2017. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!