Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat a srác? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a srác? Össze van zavarodva?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolult. Találkoztunk már párszor, ő megcsókolt, minden nap beszélünk. Viszont van egy múltja. Nemrég szakítottak a menyasszonyával és még nála lakik. Egy hete még azt mondta nekem hogy én is hiányzok neki kicsit ha nem vagyok vele. Most viszont lemondja a találkozókat, kifogást keres úgy érzem. Azt mondta hogy ez neki gyors, de mégse mert nagyon jól érzi magát velem. Viszont nem akar megbántani.. nem értem mit jelent. Tegnap nem írtam neki, mert úgy érzem csak én keresem. Haggyjak neki időt? vagy ilyenkor mi a teendő?
2016. jan. 25. 13:28
 1/5 Clark Kent.. ***** válasza:
Csináljátok 3-asban a menyasszonyával.
2016. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Adj neki időt szerintem, ne akaszkodj rá túlságosan mert nyilván megviseli a múltbéli dolog, pláne hogy még együtt is él vele. Szóval csigavér.
2016. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ezen, màr bocsi, de ha valaki nemrég szakított a menyasszonyával, az nagyon valószínűleg vagy őt akarja visszakapni mèg, vagy el akarja felejteni egy új emberrel. Egyik esetben sem járnàl jól, sok idő kell ahhoz hogy rendesen feldolgozza ezt.
2016. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy így játszadozzon veled.Vess véget a dolognak.
2016. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom siettetni de màr nem is ír vissza, pedig sokat szoktunk beszélgetni. Elzàr magàtól...
2016. jan. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!