Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szoktatok könyvtárb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok könyvtárban ismerkedni? Mit szólnátok hozzá, ha valaki ott szeretne megismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Ha van barátotok, azt kedvesen közölnétek, és nem viselkednétek bunkón?
2010. máj. 7. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

nem ismerkedem könyvtárban

mondjuk nálam a könyvtárbajárás annyit jelent,hogy kinézem neten a könyvet,berohanok,kérem,viszem haza,nem birnék könyvtárban ücsörögni:D


de amugy szépen halkan küldenélek el,már csak mert ki is van irva,hogy csendet kérnek:D

23/L

2010. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

A könyvtár egy teljesen semleges hely, simán lehet ott is megismerkedni valakivel ugyanúgy, mint buszon, vagy boltban.

Feltételezem azért szólít meg ilyenkor egy ellenkező nemű, mert akar tőlem valamit. Nem közölném vele, ha van barátom, mert jólelkű vagyok és feltételezem, hogy nem csak dugni akar, hanem még barátok is lehetünk.

2010. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tegnapi 16:40-nek: nagyon jó fej lehetsz! Eddig te vagy az első, akitől azt hallottam, hogy férfi és nő között lehet barátság is. Vannak nőnemű barátaim, és emiatt mindenki azon gondolkozik, hogy mikor "ugrik rá" valamelyikünk a másikra. Nagyon örülök neki, hogy ha ritkán is, de találkozom olyannal, aki úgy gondolkodik, mint én.


Szerintetek megpróbáljak ott ismerkedni? Akkor lehet barátnőm?

2010. máj. 8. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én kifejezetten szeretek könyvtárba menni, és kellően meglepődnék ha megszólítana egy fiú ... de szerintem ritkák azok a lányok akik szeretnek könyvtárba menni... bár sose lehet tudni

16l

én tuti kedvesen közölném, de barátok akár lehetünk:)

2010. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki könyvtárba jár, rossz ember nem lehet :=). Én nem ütköznék meg, inkább örülnék, ha valaki egy könyvtárban odalépne hozzám. Inkább a könyvtár, mint a busz, metro, vonat, stb.
2010. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az egyik válaszolónak, h könyvtárba sztem a kisit értelmesebbek, a rendesek járnak főleg. :)

Szóval én, mivel én ismerkednék szívesen, örülnék neki, ha így jönne oda egy helyes srác...:D

De ha még nem is tetszene, akkor sem küldeném el durván, hanem csak megmondanám neki, és kész. De nem is feltétlen küldenám, el mert attól még meg is ismerkedhetnénk, max. nem leszünk egy pár. :)

18L

2010. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

10:00 vagyok!


Jah hozzá kell tegyem, hogyha lenne barátom, akkor sem bunkó módon küldeném el. :):)

2010. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!