Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha szimpatikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szimpatikus a férfi, de zavar a sörhasa?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk, kedves, aranyos, de zavar, hogy nagy a hasa. Felszínességnek érzem részemről, mert a személyisége tetszik, és vonzalom részemről is van, de nem tudom, hogy mennyire tudnám megkívánni, ha meztelenül állna előttem. :/ Nem hoztam fel előtte a témát, mert kínosnak éreztem, és csak kétszer randiztunk.
2017. febr. 5. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd hogy egyszer kiszuszogja magát rajtad, aztán keress egy kockahasút.
2017. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Nyald le a tejszínhabot az én kockáimról :D
2017. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Erről szól egy párkapcsolat..az elfogadásról. Ha számodra ez nem pálya, akkor hagyd és ne hitegesd szegény pasit.

Emellett gondolom neked is vannak hátrányos tulajdonságaid, amit lehet a férfi fogad el.

2017. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Na most mesélek egy kicsit. Nekem exemnek tipikusan az ilyen kockáshasú vékony srácok jöttek be, na én nem ez vagyok, minden másom rendben van, viszont a hasam lévén,hogy enni szeretek és aránytalanul híztam mert kb. csak odament így a hasam nagy volt anno. Viszont majd megőrült értem,pedig előző palijait látva...egytől egyig kockahas stb. Hogy kívánt e ? Naponta 3x. Végülis szakítottam vele, de az ok egyáltalán nem kapcsolódik a témához (rendkívüli féltékenység...)


21/F


(ja és kockahasam ugyan nincs,de lapos azóta)

2017. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

A tiéd milyen?

Mert mindenki magához képest nézze.


Ha zavar legyél őszinte,páromé is zavart,most diétázik-elég hiszisen de megteszi...

2017. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Markolj rá a csapra odalent és nyisd meg. :)
2017. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na na, azért a nagy sörhas, és a kockahas között vannak még alternatívák. Nem is volt soha olyan barátom, akinek kockahasa lett volna, nem is tartottam ezt fontosnak, de pl. fura, mikor megölelem, a hasához simulok jóformán.
2017. febr. 5. 22:59
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen zavaró és idővel csak gyarapodik.
2017. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Zavar, de nem mondhatom ennyi idő után, hogy csak az a gondom, egyébként minden tetszik benne, biztosan rosszul esne neki. Az a furcsa, hogy kívánom, legalábbis csókolózni nagyon jó volt vele.
2017. febr. 5. 23:04
 10/17 A legrosszabb ***** válasza:
Jót tegyél.
2017. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!