Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha szimpatikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szimpatikus a férfi, de zavar a sörhasa?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk, kedves, aranyos, de zavar, hogy nagy a hasa. Felszínességnek érzem részemről, mert a személyisége tetszik, és vonzalom részemről is van, de nem tudom, hogy mennyire tudnám megkívánni, ha meztelenül állna előttem. :/ Nem hoztam fel előtte a témát, mert kínosnak éreztem, és csak kétszer randiztunk.
2017. febr. 5. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én sportos vagyok, jó alakom van, nem tökéletes, de jó. Egyszer jártam egy soha életében nem sportolt sráccal, szintén aránytalanul kövér test, főleg has, puha karok, stb. Nem bírtam elviselni. És mivel aki idáig eljut, valószínűleg később sem fog változni, sokat nem tudsz tenni. Eléggé ritka az ilyen drámai változás, hogy lusta volt és kövér, de összekapta magát és edzeni kezdett.


Nekem elég ha normális, arányos testű, de ne legyen sörhasú.

2017. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mégis mekkora?
2017. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mond el neki. Szar lesz meg ciki ezt garantálom, de tedd fel magadnak a kérdést:


Ha egy ennyire triviális témában mint a hasa mérete nem tudsz őszinte lenni és felvállalni a problémádat akkor mi lesz a komolyabb témákban? Mit vársz ettől a kapcsolattól vagy bármelyik jövőbeni kapcsolatodtól akkor tulajdonképpen?

2017. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12. Kb. ekkora, nem túlzok.

[link]

2017. febr. 6. 14:19
 15/17 A kérdező kommentje:
13. Személyesen el fogom mondani neki, csak szinte már röhejesen hülye helyzet, ezt közölni. Gondolom el fog könyvelni egy felszínes libának, de hát ez van. Nem alapozhatok arra, hogy hátha beleszeretek, és később megtetszik ez a testrésze is :/
2017. febr. 6. 14:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Az lenne rossz, ha a szerszámára vagy a magasságára tennél megjegyzést, röviden minden olyanra amiről nem tehet az ember. Az tényleg sértő lenne, mert azt nem lehet befolyásolni, az genetika. A hassal azzal lehet kezdeni dolgokat, bár azt nem tudom, hogy akinek kitágultak a belei meg a gyomra - ezzel együtt a hasfala is - azzal lehet e kezdeni maradandóan valamit.


A lényeg, hogy engem az jobban bántana, ha a nővel akivel együtt vagyok nem lenne képes megnyílni és dobna valamely ki nem mondott baj miatt. Ha harap rá akkor ez van, nem volt megírva a csillagokban, ha meg kezd vele valamit akkor meg mindketten jól jártatok.

2017. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártana felhoznád... meg neki sem tenne rosszat, ha sportolna, talán nem halna meg szívrohamban két emelet között.


A páromnak is van hasa (nem nagy), de nem zavar, viszont ha elkezdene hízni, rászólnék.

De ugyanígy ő is figyelmeztetne, ha túlmennék egy "lélektani határon".

Ám csak a tél ilyen itt - mivel nem tudunk síelni - tavasztól megyünk a természetbe meg a hegyekbe, úgyhogy onanntól lesz fél év heti 1-2 nap túrázás, meg hét közben is császkálunk.

2017. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!