Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon ismerkedni szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ismerkedni szeretne velem egy férfi, de én a képeimhez képest 7 kilóval több vagyok. Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány ismerősöm, akivel több hónapja találkoztam utoljára, és ez a férfi az ő ismerettségi körében van, ő általa figyelt fel rám, hogy tetszem neki képek alapján. És most bejelölt, beszélgetünk, a lány is szeretne minket összehozni, mindig kérdezi mik a fejlemények. De a bökkenő, hogy én az elmúlt időszakban sokat híztam, amiről a lány sem tud, és friss egész alakos képeim sincsenek fennt facebookon. Alapból kövér voltam mindig is, a versenysúlyom 78 kg körül van, ilyen vagyok a képeken is, de mostmár 85 vagyok. A srác állítólag szereti a duci lányokat, ugye a 78kg-os képek alapján bejövök neki, de azért 7 kiló különbség nem kevés. Na most 2 lehetőségem van, az egyik hogy kifogásokkal elhúzom halasztom az első személyes találkozót, és akkor talizok vele ha minimum 5 kilót lefogytam, de ez ugye legalább 3 hét, és valószínű hogy rá fog unni a srác, és odébb áll. A másik lehetőség hogy találkozok vele most hétvégén, de akkor benne van hogy csalódni fog, és nem fogok neki tetszeni. Persze a legtisztább az lenne ha elmesélném neki mi a helyzet, és küldenék képet magamról. De azt olyan égőnek tartanám, hogy "bocsi figyelj, meghíztam ám, itt vannak a friss képek." Ha ennyire felhívom rá a figyelmet akkor lehet hogy sokkal feltűnőbb lesz neki a dolog, mint amilyen amúgy lenne, főleg hogy tél van, el lehet rejtőzni a kabát alá.
2017. febr. 6. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

"A másik lehetőség hogy találkozok vele most hétvégén, de akkor benne van hogy csalódni fog, és nem fogok neki tetszeni. "


Jó ha tudod, hogy ez a lehetőség akkor is fennáll, ha valós, friss képeket mutatsz magadról. Az ember ugyanis nem egy kétdimenziós valami, vannak gesztusai, kisugárzása, stb.

Nekem volt olyan, hogy netes ismerkedés után találkoztam valakivel, pont olyan volt, mint a képeken, mégsem jött be élőben, egyenesen taszított a kisugárzása. Szóval ez a kockázat mindenképpen fennáll.

Szerintem egyszerűen találkozz vele és ne éld bele magad előre semmibe. Ha nem jön össze, egyáltalán nem biztos, hogy a plusz 7 kiló miatt lesz. Sőt, még az is lehet, hogy ő nem jön be neked.

2017. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Na ezért nem teszek fel olyan fotókat magamról, amiken nem olyan vagyok, mint a való életben
2017. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rakj fel pár mostani képet, csak úgy.

Azt honnan tudod, hogy ő pont úgy néz ki, mint a fotón? :)

2017. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kulso egy dolog. Ha nem tetszel neki igy akkor nem. A platoi rajongasat akarod megtartani egy darabig vagy megismerni?

Egy kep onmagaban keves.

2017. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

Találkozz vele :)

2017. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj aktuális fotót és kérd ki a véleményét.Onnan le tudod szűrni,mi lenne élőben a reakciója.
2017. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem (már ne értsd félre, nem sértésből mondom) de ekkora súlynál 7 kiló különbség nem annyira jelentős, neked persze feltűnő, de amúgy nem az. szereti a duci lányokat, és tudja, hogy nem egy vékony lány vagy. ne parázz rá, találkozz vele nyugodtan, nem kell semmit mondani. ha finoman esetleg rákérdezne (amire kis esélyt látok, szerintem fel sem fog neki tűnni) elmondod mi a helyzet.


egyébként rengeteg ember más a képeken, mint élőben (pl filterezés, előnyös pózok, stb) szóval az ember számít rá, hogy élőben nem 100% hogy ugyan azt kapja vissza.


tényleg ne parázz ezen, főleg ne halogasd emiatt a dolgot. egyébként ahogy előző is mondta,, ennél sokkal nagyobb jelentőségű dolgok vannak, amik élőben derülnek ki, szóval ha nem is jönne össze a dolog, 99% hogy nem tetves 7 kiló miatt lesz :D

2017. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észre se fogja venni.
2017. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele most. Legalább kiderül, bejöttök-e egymásnak. A halogatásból, elhúzott netes írogatásból tényleg nem sül ki semmi jó.
2017. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!