Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti meddig várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti meddig várnátok személyes találkozóra, ha valakivel neten kezdtek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után szeretnétek már találkozót?

2016. okt. 18. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én srácként eddig azt tapasztaltam, hogy nem is akarnak találkozni, vagy halogatnak "majd meglátjuk" "még nem tudom, hogy ráérek-e" , vagy pedig adják a szűzk*rvát, hogy nem bíznak bennem, meg biztos egy beteg perverz állat vagyok...
2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi párommal másfél hónapig beszélgettünk neten, skype, meg fb videó, viszont nálunk még az időjárás is befolyásoló tényező volt, január közepétől kezdtünk el ismerkedni és március elején találkoztunk


de minél előbb legyen a személyes tali, az a legjobb :)

2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában nem én szoktam sürgetni a találkozást.
2016. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én telefonálni meg skypolni max csak olyannal szeretek,akivel már találkoztam is :D Reális,ha kb 2 hét után akarnék találkozót?Minden nap chatelünk,nem szeretném tovább húzni,mert minek,úgyis minden ott dől el,nem?
2016. okt. 18. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hét jó, de lehet akár előbb is. Mondjuk az adott hét hétvégéjére meg lehet beszélni egy találkozót.
2016. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek :) Köszi.
2016. okt. 18. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor az én tapasztalataim:

Volt akivel az első levélre 2 hétre már az ágyban voltunk.

Volt akivel olyan 3 hetet beszélgettünk (fb, skype is), az első találkozóig, mondjuk ő még szűz volt.

Van akivel 2 hét után lett volna az első randi, de előtte egy nappal valaki más megfektette xD

Szóval szerintem a csajok sem szeretnek sokat várni vele, kivétel ha nagyon félős, szűz, hasonlók.

25F

2016. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Az első jól mondja. Nem akarunk találkozót. A legtöbb csajnak a netes ismerkedés csak szabadidős hobbi. Én pl nem is szoktam ismerkedni neten, ha úgy is jön ki a lépés, hogy mégis beszélgetek valakivel, akkor se nagyon igyekszem, hogy lássam, mert van offline is életem meg lehetőségem.
2016. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!