Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Bejön nektek a vörös rúzs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Bejön nektek a vörös rúzs?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen rúzs nem jön be.
2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schamuelson ***** válasza:
47%
Mondjuk úgy: ha amúgy bejön egy nő nekem, akkor nem zavar, ha éppen vörös rúzst kent magára, mert neki az tetszik.
2017. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
En mindig hasznalok. Egy bizonyos tipusnak bejon. A tobbiek meg levannak xarva 😂
2017. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkin áll jól, de akin igen, azon nagyon. Na most ki vagy segítve, ugye? :) Egyébként a rúzs a legjobb "tojásfesték"...:)
2017. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
igen, nekem nagyon tetszik
2017. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a "hagyományos" színű rúzsokat jobban szeretem egy lányon, bár van, hogy a vörös rúzs nagyon vadító tud lenni.
2017. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Moonlight leirta a tutit. Akinek jol all azon nagyon! ;) tovabbra is az a velemenyem hogy tokmind1 tetszik e ez a pasiknak itt vagy sem, a fo hogy majd a tied TEGED szeressen mindenhogy. Es akkor tok cessko lesz hogy most a tobbi 4 milliard pasinak mi tetszik ;) es az is ez a tobbieknek mennyire jon be es pontoznak le :D. Bocs hogy nem az osszes faszinak akarok bejonni. Elvegre igy nem vagyok teljesen rbanc. :DD
2017. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nő vagyok, de szerintem ezt személye válogatja. Illetve az sem mindegy, hogy hogyan áll rajtad ez a szín. Az elsődleges szempont inkább az legyen, hogy te jól érezd magad. Ha neked tetszik, úgy érzed jól áll, használd.

Én személy szerint ha használok rúzst (ami nem mindennapos), akkor vagy natúr színűt teszek fel, vagy nagyon sötét bordót. Páromnak nagyon tetszenek rajtam a sötét színek, így ezzel nincs nálunk gond, bár olyankor csók nem igazán van, így elég ritkán használom.

2017. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. Még olyan is ha a punciját ruzsozza ki és azzal csokolozok:-))))
2017. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll , de sajnos nem mindenkinek.
2017. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!