Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így járni a virtuális világban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így járni a virtuális világban?

Figyelt kérdés

A szituáció lényege, hogy már korábban felfigyeltem itt egy felhasználóra, de valamiért hihetetlenül ellenszenvesnek találtam először. Azonban ahogy telt az idő, egyre inkább mosolyra fakasztottak a válaszai, megnyilvánulásai és mostanság eljutottam oda, hogy kb. szerelmes lehetek belé. Egy nap többször is gondolok rá, pedig azt sem tudom ki lehet ő valójában. Megőrültem? Kérdezem magamtól. Már hiányzik, ha nem látom válaszolgatni. Pédának okáért ma egyáltalán nem láttam eddig fent. Szerintetek megőrültem? Egyébként egy nagyon erőteljes, karakán, erőt sugárzó személyiségnek tűnik ez a férfi. Aztán persze lehet, hogy a valóság más.


N25


2017. febr. 8. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Meg
2017. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Aha. Nekem is volt ilyen, pont itt gyakorin. Mindig vártam, hogy feljöjjön, hogy összetűzünk, mert imádtam vele beszélgetni, veszekedni. Nagyon intelligens és határozott személyiség volt. Bírtam nagyon.

Viszont én úgy vagyok vele, hogy a rajongás, az nálam nem szerelem. Szerelemről én csak onnantól beszélek, hogy huzamosabb ideje személyesen is ismerjük egymás. Akkor valóban a személyt szeretem. Így ez maximum a róla kialakult ábrándképbe való beleszerelmesedés, ami a fejedben létezik. De nem ő.

2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Csak nem Moonlight Runner ?
2017. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3-as: Khm... :(
2017. febr. 8. 22:18
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Hát... ha ez valóban igaz (és nem csak trollkodsz), akkor jó irányba haladsz egy oltári pofára esés felé, ugyanis valójában egy saját magad által kreált álomba szerettél bele, amit aztán szépen kivetítettél itt valakire.


A felismerés pedig súlyos lesz, amikor rájössz, hogy a teremtményed valójában nyomokban sem hasonlít arra a férfire, még akkor sem, ha egyébként nem lenne vele semmi baj, csak éppen nem pont az amit megálmodtál

2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Van pár rajongója! Nem újdonság.
2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A legrosszabb ***** válasza:
45%
Megint a skizofrén Gegcsi tömjénezi önmagát? Uncsiii...
2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!!
2017. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A legrosszabb nevű felhasználó: szerintem neked van valami defekted, figyeltem a válaszaidat néha és süt belőle a keserűség, nőgyülölet, pláne szokásod, hogy oda nem illő zagyvaságokat hordasz össze, mint most is. Semmit nem értek a kommentedből.
2017. febr. 8. 22:27
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Tökéletes kommentet írt most.
2017. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!