Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért büntet engem azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet engem azzal az Isten, hogy csak nagyorrú nők akarnak velem ismerkedni, mikor kifejezetten helyes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Isten valamiért biztos úgy gondolja, hogy a nagy egód mellé jól passzolna a nagy orr.
2017. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
+2 lyuk amit használhatsz...
2017. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

1, Ha nem tetszik, hogy Isten büntet így, válts vallást.

2, Nem vagy kifejezetten helyes. Zöld vagy és fekete betűk borítanak. Igazából helyes sem vagy.

3, A nagy orrú nők szexik.

2017. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A babaarc a szép és a szexi, azt szeretném, ha csak és kizárólag babaarcú, nagymellű (D és annál nagyobb), 160-165 cm-es szépen sminkelt nők írnának nekem. Mert én megérdemlem. Viszont csak nagyorrú, vékony ajkú borzalmas boszorkák találnak meg.
2017. febr. 9. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Használd a vonzás törvényét vagy legyél kék és úgy legyenek rajtad fekete betűk. A nagy orrú, vékony ajkú lányok olyan kedvesen tudnak nézni.
2017. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De rám ne nézzenek, mert én jobbat érdemlek. Elolvasom ezt a törvényt.
2017. febr. 9. 23:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt Dredd a törvény, tesó. :/
2017. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jgy nezel ki,mint a fekete boxolo sracok,akikkel futni szoktam a szabadban?? Olyan aramvonalas,ellenallhatatlanok a testaranyaik. Szeles,izmos hat,izmos vekony also test. Rugalmas mozgas.

Ugyanis engem nem hat meg,h helyes vagy. Ha csak a kulsot nezzuk.

:D

2017. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én helyes vagyok, igen. Tehát szép lány illik hozzám.
2017. febr. 9. 23:20
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

165 cm szép lány vagyok

Nekem meg csak a nem helyes pasik írnak vissza. Ne kérdezd

2017. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!