Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális hogy nem kifejezetten a helyes fiúk tetszenek, hanem a csúnyábbak?

Figyelt kérdés

Így az az érzés izgat, hogy a fiúnak én lehetek a szép barátnője.

Örülök annak hogy én lehetek a szép barátnője mégha ő nem is a legjóképűbb.


2016. jún. 8. 11:31
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Képet, vagy meg se történt! :D
2016. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 te folyton csak képet kérsz.:-D

Ui: Úgy sem kapsz.;-)

2016. jún. 8. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Azonnal irány a klónozógép. :)
2016. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én olyan lányt ismerek, aki olyan férfiakra gerjed, akik taszítják. (ok, paradoxon) Szóval aki úgy a lányok többsége nem talál benne semmi vonzót - többek között a barátnőm sem, de szexuálisan meg teljesen rájuk van gerjedve. És egy nagyon csinos lány. Szóval... szerintem vagy egyedül.
2016. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Privát levéláradat indul, 3... 2... 1...
2016. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a nem jóképű? Hordó testalkat golyófejjel? Vagy aránytalanul nagy orr pici szájjal? Milyen a jóképű? Az a tipikus modell arcú férfi?
2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A dolog indoklása az, ami gondot jelent (pszichológia értelemben). Alapesetben mindenki olyan társra vágyik, akihez vonzódni tud, függetlenül attól, hogy mások milyennek látják. Nem kell ahhoz adonisznak lenni egy férfinak, hogy a társa vonzónak lássa...

Esetedben viszont nem erről van szó, hanem a saját önértékelésed igyekszel fenntartani azzal, hogy jobban nézel ki a társadnál. Ez arra utal, hogy az önértékelésed egyáltalán nem stabil, függ a külső körülményektől, tehát relatív.

Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de a relatív önértékelés, ami csak mások leértékelése révén érhető el erősen utal nárcisztikus személyiségzavarra. Ennyiből persze nem lehet megállapítani, de nekem eléggé úgy tűnik, hogy te a kapcsolatban nem az intimitást, a kölcsönösséget keresed, hanem a külvilág felé igyekszel a saját szépséged hangsúlyozni azzal, hogy előnytelenebb külsejű partnert keresel. Ez pedig azt jelenti, hogy a párod csak egy eszköz számodra.

2016. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Az, h vki jokepu-e vagy sem, az teljesen relativ. Ha megnezed, Adrian Brody a 100 legjobb jokepu pasi kozott van nok szavazatai alapjan. Hat, Adrian Brody minden, csak nem jokepu :D

Ha vonzodsz hozza, akkor minden okes, a lenyeg, h mukodjon a kemia.

2016. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm az eddigi válaszaitokat.:-)
2016. jún. 8. 12:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ezt így nem mond szegény gyereknek, hogy azért járok veled, mert én a csúnya srácokat szeretem..
2016. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!