Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit remélnek azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit remélnek azok a férfiak, akik ismert nők FB-os, Instagram-os, stb. fotóit dícsérik, kommentelik, lájkolják?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy szépségkirálynők, playmate-ek, sportolónők, celebek, stb. közzéteszik - esetenként pózolós, szexis fotóikat -, és férfiak hada egyből ismeretlenül kommentelni kezd, hogy "gyönyörű vagy", "elájulok", "kész vagyok" meg hasonlók. Komolyan azt reméli egy férfi ilyenkor, hogy az adott hölgy ettől a karjaiba omlik?:)

2017. febr. 10. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Puncit.
2017. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom nem remelnek semmit, csak leragadtak egy 15 eves pattanasos szuzsrac szintjen :D De lanyokbol is megvan ugyanez a kategoria.
2017. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy igen, ezt remélik.

Nem azt mondom, ha van egy átlagos, vagy szép csajszi, akinek mondjuk Instáján van 50-60 követője, és akkor próbálkozik így, akkor talán, 10% esélye van. Viszont ugye tele van az insta ilyen pitsákkal, akik 11 ezer követővel rendelkeznek, és pucsítanak, meg kidobják a cickókat. Persze, megnézni meg lehet, még akár lájkolni is, de kommentelni minek? Hogy tudja a nő, hogy az a tag ma este pont rá verte ki?

Amúgy meg ezzel az a baj, hogy ez a hülye magamutogatás rengeteg normális lányt tévútra visz, mert azt hiszik, hogy minden férfinak ez kell, pedig nem, nagyon nem. 23/F

2017. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van egyébként a "celebeknek" az a közvetlenebb típusa, akiknél előfordul, hogy az ilyen bókokra esetleg visszaírnak, hogy "Köszönöm." vagy "Nagyon kedves Tőled/Öntől." Ők azok, akiknek valóban fontosak a rajongóik. Azt gondolom, egy átlag férfinek ez is borzasztó nagy dolog lehet, hogy egy celebritás értékelte a gesztust, és megköszönte. Lehet, hogy az ilyen pasiknak pont az a célja, hogy kicsikarjanak a hölgytől valahogy egy "köszönömöt" és az már nekik egy sikerélmény?
2017. febr. 10. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de azért ha megnézed, nem az értelmiségi Don Juanok szoktak ilyeneket kommentálni. Általában Fogatlan Józsi, meg Gyúrós Pista írkál, ezeket meg tőlem vigyék a celebek, ha jól esik nekik. :D
2017. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így belegondolva valóban, nincs kizárva, hogy nekik egy lájk már sikerélmény.
2017. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az önbizalomhiányosabb, "mama kedvence" típus az, aki rendszerint ezt csinálja. És egy ilyennek mekkora siker lehet, hogy az imádott hölgy visszaírt neki akár csak egy szót is? Úgy lehet vele, hogy "Ha visszaírt nekem, akkor biztos tudok valamit. Megérintette, amit írtam neki." Pedig a hölgy szimplán csak udvarias volt:)
2017. febr. 10. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk nem akarok átmenni szánalmasba, de ha a Zséda visszaírna nekem, én is boldog lennék :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kommentelő jól írta,nem az értelmesebb fajta szokott így képek alá írogálni, inkább a kicsit egyszerűbb,kevésbé okos pasik járatják le magukat ezekkel a kommentekkel:D

Nekem facen volt olyan ismerősöm,aki minden csaj képe alá odaírta,hogy hmm de csini vagy stb..Ezzel igenis magát égeti, főleg ha még hírességeknél is odaírkálja. Gáz.

2017. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úsznak az árral: mindenki ezt csinálja, akkor ők miért ne alapon. És igen, lányokból is van ilyen. :D
2017. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!