Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben megértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben megértő lenne egy lány?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagyon hobbijaim és egyedül csak itthon tudom lefoglalni magam. Viszont szívesen ismerkednék olyan lányokkal akik sokat utaznak, szórakoznak, ha van társasága csatlakoznék hozzájuk tehát szívesen alkalmazkodnék mellette. Bárhova elmennék vele, nem csak itthon ülnék. Ezt ismerkedéskor elmondanám neki.
2017. febr. 12. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A párodtól várnád, hogy feldobja az életed?
2017. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
#1 Ott a pont!
2017. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Mi sem áll távolabb a lányoktól, mint hogy megértők legyenek.
2017. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem lennének megértőek, viszont ha te fordított esetben nem lennél megértő, akkor máris utolsó szemétláda lennél. Így működik a kettős mérce. Szóval ha te férfiként egy nőtől "várod el", hogy jobb legyen az életed, akkor szhar alaknak tartanak, azt viszont teljesen normálisnak fogadják el, hogy pl. egy nulla szociális élettel rendelkező, visszahúzódó csaj ácsingózik mondjuk a menő, népszerű, társaság középpontja típusú férfiakra, vagy azt várja el, hogy majd egy férfi kirángatja őt a komfortzónájából.
2017. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És mi van akkor, ha felszeretném dobni az életemet? Úgy lehet igazán, ha van valakinek párja. Nincs sok barátom akikkel eltudnék menni valahova, egyedül meg nem szeretek. Ez akkora nagy bűn? Jézusom!

További gyűlölködő válaszokkal kíméljetek!

2017. febr. 12. 11:53
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

"Viszont szívesen ismerkednék olyan lányokkal akik sokat utaznak, szórakoznak, ha van társasága csatlakoznék hozzájuk tehát szívesen alkalmazkodnék mellette. Bárhova elmennék vele, nem csak itthon ülnék."


Ezek szerint neked mindegy lenne, hogy egy piálós-drogozós buliba, komolyzenei koncertre, hátizsákos túrára, vagy luxus utazásra vinne a lány, csak vigyen, mert baromira unod magad.

Nézd, én értem azt, hogy nem mész sehová, mert társaságod nincs, egyedül meg nem szeretsz, mert én is így vagyok ezzel. De én legalább tudom, hogy mit szeretnék, és nem mennék el sem Kis Grofó koncertre, sem az operabálba. És addig is, amíg meg nem találom azt a partnert, aki hasonló beállítottságú, igyekszem jól érezni magam a bőrömben.


Amúgy el tudom képzelni, hogy találsz egy "megértő" lányt, aki örül, hogy rángathat valakit magával a neki tetsző programokra, kis rosszindulattal még azt is mondhatnám, hogy örül egy baleknak, aki mindezt dotálja a számára.

2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Jellemző az itteni nyomorékokra, hogy kit/mit pontoznak le, illetve fel. De ennyi örömük legyen az életben, semmi több. Bár szerintem elég sanyarú lehet már így is az életük.
2017. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem azt mondtam, hogy ő vigyen el, hanem menjünk ketten, tehát csatlakoznék a hobbijához. De megint az ilyen gyk-s szélsőségekből indulsz ki. Ki mondta azt, hogy egy drogos partyban akarok lenni? Nekem megvan az érdeklődésem köröm, ami kirándulgatás, túrázás, utazás, étterem, városi programok. Ezekhez egyedül semmi kedvem nincs, ezért keresek egy olyan lányt akivel akár meg is tudnék állapodni.
2017. febr. 12. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de te írtad, hogy bárhová elmennél, és szívesen alkalmazkodnál. Ebből nekem ez jött le.

Akkor próbáld meg átfogalmazni a mondandódat: ez és ez érdekel, ezt és ezt szívesen csinálnám, hasonló érdeklődésű társat keresek.

2017. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nincs semmi hobbid, érdeklődési köröd és mástól várod a megoldást.
2017. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!