Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az önző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az önző, hisztis, szívtelen lány tesómnak bármikor lehet pasija, ellenben nekem érző szívű, kedves, együttérző, megértő srácként még sosem jutott egy lány sem? Miért ilyen igazságtalan az élet, szóval tényleg a külső a lényeg?

Figyelt kérdés
Én ronda vagyok ő jól néz ki.

2012. dec. 12. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő csaj

Te faszi..


Pl ezért is

2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez Magyarország. Kár tagadni sok rosszindulatú és szemét lány van itt akik találnak kanos pasit szexkapcsolatra de ezzel elbizonytalanítják a szerény fiúkat mivel nem tudhatják mire számíthatnak egy lánynál.

Persze van elég sok kivétel és ők nagyrészt egymásra is találnak.

2012. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de igazán megnevelhetted volna a tesódat...

főleg ha te vagy a báty.

Ja igen, az élet az szinte mindig igazságtalan, ez a nagy igazság, úgy általánosságban.

2012. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kulcs a punciban van.

Neki van, te meg csak szeretnél egyet.

2012. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Érző szívű, kedves, együttérző". Nem is tudom, de így most nekem nem tűnsz valami kedvesnek. :D
2012. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!