Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők. Mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők. Mi az amit elsőnek megnéztek egy férfin, ha találkoztok vele?

Figyelt kérdés
Mi az amit mindenképp megnéztek és véleményt formáltok belőle. Ruha? Cipő? Ápoltság? Nem márkára gondolok hanem tisztaságra, ápoltságra.

2017. febr. 12. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Tartás (kihúzza magát vagy begörnyed), a ruha annyira nem érdekel, ápoltság is elég általános szerintem, viszont az illat, ami nagyon befolyásoló tud lenni (nem a fullasztó, hanem kellemes, egyénhez illő illat, nem mindenkinek áll jól néhány). Ha új emberekkel találkozok, akkor először mindig a szemét nézem meg, próbálom a színét megjegyezni, így tartva a szemkontaktust.
2017. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Úgy egészében a pasit nézem meg. Ebben benne van az alkata, öltözködése, az ápoltsága.Aztán jöhet az,hogy a szemembe nézzen, a mosolya, az első gesztusa,a keze, és pl.hogy mennyire határozott, kedves. Ezek az első benyomások, 5 perc alatt.
2017. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindent.
2017. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mindenét. De leginkább az alkatát.
2017. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Arca, azon belül is az arckifejezése, tekintete, esetleg a mosolya-fogai/arcszőrzete. A testalkata, magassága, testtartása. Karjai-keze vastagsága, szőrössége, ereje (a vastag, szőrös csuklók a gyengéim). Esetleg a válla-mellkasa szélessége. Az illata, esetleges szájszaga (sajnos tapasztalatból beszélek). Haja, hajviselete, annak ápoltsága. Körmei hossza, tisztasága.


Ezek után jön csak az öltözködés, annak minősége, ízlésessége, ápoltsága, bár a környezetemben ez mondhatni mindenkinél ugyanaz, és annyira nem is foglalkoztat. Oké, egy öltönyös-nyakkendős férfi mégiscsak más benyomást kelt, mint egy laza inges-farmeros, de ez nyilván a helyszíntől is függ.


Kb így ennyi.

2017. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Arc: a szem a lélek tükre, milyen igaz.


Ruházat: a stílus egyedi és árulkodó, hasonló a hasonlónak örül általában.


Alak: legjobban egy megfelelő méretezésű póló-farmerben lehet megítélni.


Haj, fogak, köröm: legyen ápolt és hiánytalan, kivéve ha kopaszodik, arról senki nem tehet.

2017. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elsőnek szeretem látni a mosolyát számomra az nagyon fontos hogy őszinte mosolya legyen és kedves
2017. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban elsőtől kérdezem. Azt, hogy egy illat passzol az illető egyéniségéhez azt mi alapján döntöd el? Ahhoz már ismerned kéne, de az nem első benyomás nem ?

30/f

2017. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, de már szerintem volt tapasztalata mindenkinek. Az erősebb, férfiasabb illatok nem állnak jól midenkinek, de öltözéke is vállogatja, szóval ha egy szakadt pulcsival, régi farmerral kevernek egy "elitebb" illatot, akkor az valahogy groteszk. Persze van olyan is, akihez minden illik, de nem jellemző. Legalabbis szerintem.
2017. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mindent. :D cipő, ruha, táska. minden :D

az illatfelhőt nem bírom.

amúgy én a márkát is nézem. :D (nem azért, mert ha neki nem márkás, akkor kidobom egyből, hanem ha mondjuk pl ugyanolyan márkájú a cipője, mint az enyém, az már tök jó na :D ez azt jelenti, van ízlése :D)

2017. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!