Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Randin voltam egy fiúval, kicsit távolabb lakunk egymástól megkérdeztem mivel jön fel mivel elég forgalmas a belváros. Kocsival vagy vonat? Vissza kérdezett mivel menjek? Válaszoltam neki kocsival. Hát semmit nem tudtam előtte a fiúról, de elég komoly autóval jött, külföldön dolgozik ezt tudtam előtte is. Nos, nem akarom hogy azt higgye a pénzére megyek. Első látásra nekem bejön, nem az a fajta volt aki nyomulós fajta ez látszott rajta, inkább pont az ellentettje a visszahúzódóbb fajta én kérdezz felelek.. Persze beszélgetni beszélgettünk. Randi utána megkérdezte, hogy haza-e vigyen. Most ez jó jelnek számít vagy sem? Nem akarok nagyon rámenős lenni, mert sose lesz annak jó vége.

Tudom jönnek a hlye. ribilzis szavak az irigyektől, de most kerüljük ezeket.


20/f 22/l.



2017. febr. 13. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Randiztatok egyet, mit gondoljak errol? Tiszta ertelmetlen a kerdesed, semmi olyat nem irtal, amibol az jonne le, hogy penzehes lennel.
2017. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a haza vigyelek, egy kedves gesztus lett volna, hogy ne tömegközlekedéssel menny haza.

Ennek semmi köze a pénz-éhes-ribi típusnak.

2017. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam potyáztatni magamat, így is meghívott vacsorára, kicsit kellemetlenül éreztem volna magam, ha még haza is vitt volna, nem akarom kihasználni. Látszott rajta, hogy kedves és tisztelettudó.
2017. febr. 13. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ebből még semmiért nem tűnsz pénzéhesnek. Ha nem viselkedsz úgy pl: nem a legdrágább helyekre akarsz menni, akkor nem fogja azt hinni. Ha szeretné úgyis megveszi neked amit szeretne vagy ami megtetszik neked és ő is tudja mi az.
2017. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz,hogy azt higgye s pénzére mész,ahhoz úgy is kellett volna videlkedned. Megkérdezte,hogy haza vigyen e, az egy kedves gesztus volt. Haza vitt volna és kész. A kérdést olvasva nem találtam semmi olyasmit a sztoriban,ami arra utalna, hogy pénzéhes r.bi lennél.
2017. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Kérdezd meg a fiút, hogy van e kedve krumplit pucolni veled? Tuti siker

2017. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!