Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára randizok, először....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára randizok, először. Nagyon félek. Nektek milyen volt? Hogyan köszöntetek? : DDD (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval most életembe először fogok randizni, és rohadtul félek, az az igazság. A csóktól meg ezektől nem, hanem inkább attól, hogy ha ott vagyok Vele, nem lesz téma, hanem majd elsétálunk egymás mellett kussba. (bocsi a kifejezésért) :( Nagyon parázok. De nem akarom, hogy "mű" hatása legyen a dolognak, ha már beszélek. Szóval nem akarok csak azért beszélni, hogy ne legyen kínos csend, értitek ugye?:D Ti hogy voltatok ezzel? Hogyan köszöntetek egymásnak? Puszival, vagy csak sima szia? Hova mentetek randizni? Uhh, elnézést a kisregényért. :$
2010. máj. 8. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne fossál :D Én is féltem az elsőtől, de nagyon jól sikerült:)

Mi sziával köszöntünk, csók csak 5 napra rá volt:P

2010. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felöltöztem és elmentem. Szia-szia puszi-puszi azt ennyi. Volt téma nem volt semmi gond soha. Lehet beszélni a körülöttetek lévő emberekről is ha kifogytál, vagy hogy mik vannak körülötted abból is meríthetsz ötletet, de azért gondolom már beszéltetek így nagyjából ismered az érdeklődési körét. Ne parázz , ha nem jössz be neki akkor úgy is hamar kitalál valamit hogy dolga van még.

De azt javaslom ne üljetek egy helyen sokáig menjetek sétálni , út közben is sok mindent lehet látni, és lényeg ne lehajtott fejjel közlekedj főleg ne mellette, légy magabiztos, ne pedig kisfiús vagy kislányos. Tégy úgy mint akit érdekel hogy mit mond figyelj oda rá.

2010. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat. :)

"Ne parázz , ha nem jössz be neki akkor úgy is hamar kitalál valamit hogy dolga van még." Hát ez nem votl egy megnyugtató kijelentés, de igazad van. Az tuti, hogy bejövök neki. :)

2010. máj. 8. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:

én eddig az összes randimon 3 puszival köszöntem :D

amuugy na félj menni fog az minden ..:D

16L

2010. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miről beszélgessek vele? Annyira frusztráló...xD
2010. máj. 8. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem ne tervezd meg .. az majd csak úgy jönni fog.:D

amúgy te vagy a lány?:)

ha igen akkor még könnyebb dolgod van :D majd a fiú viszi a beszélgetést de azért te se csak annyit mondj igen-nem-aha hanem legyél beszédes :D csakúgy mint a barátaiddal :D

2010. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha, lány vagyok. Hát remélem is. A válaszadással tuti nem lenne baj, mert amúgy beszédes vagyok.
2010. máj. 8. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én 16 múltam mikor először taliztam az első nagy Ő-vel..szájrapuszit akartam adni,elfordította az arcát,és arcra adtam végül..tök rosszul esett...aztán később smároltunk...bő 6óra után..sötétben..és béna volt a srác nagyon:D
2010. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem az elsőnél,most történt emg pár hónapja. Elöször is 7x mondtam le, 8x-ra már minden összejött. 1 iskolába is járunk,szval sokat látom őt. Én első randin 3 puszival köszöntem mint a suliba. Ott viszont énis apráztam,hogy most fuu nemlesz téma emrt elég kis szótlan srác pedig 18 éves. Igazából voltak kínos percek mikor csend volt de mindig eszembe jutott vmi és akkor mondtam, igaz ő nem nagyon reagált de én megprobáltam. Beültünk a moziba és az első 4 percbe lesmárolt. Az is az első volt, ugy vert a szívem,hogy azthittem kiugrik. Utánna még lesmárolt 1 párszor és mozi után is,azok már jobbak voltak,hisz elsőnek nem nagyon éreztem rá a dolgora. Hazakisért,bemutattam anyának, nálunk volt hajnali 2ig és utánna hívott 1 taxit és hazament. Remélem neked is nagyon jó lesz összeségében,ha lesznek is kis bakik. Sikerülni fog!

Ui:és ne izgulj az nemjó,énis izgultam az elején és olyan szorongató érzés volt, és addig nem is éreztem magam jól.

2010. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!