Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemsokára randim lesz. Menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára randim lesz. Menni fog ugye?

Figyelt kérdés

Nem az első randim, de a sráccal igen, nem régóta ismerjük egymást. Izgulok minden randi előtt, és sajnos van egy olyan szokásom, hogy ha izgulok, akkor nem vagyok beszédes, és nem szeretném ezt a hibát elkövetni.Ugye menni fog, jó lesz? Félek!

Köszi mindenkinek!


2010. júl. 1. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj és ne parázz :) add önmagad és mennifog :) sok sikert hozzá. :)
2010. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18:14


Egy picit én is szorongtam az elsőn, de aztán úgy feloldódtunk, hogy életem egyik legszebb napja volt! Ráadásúl a lány jobban félt az elején mint én, hehehe... XD :D 17F

2010. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy izgulsz, de azért ne vidd túlzásba a dolgot. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én pl. mindig nagyon izgultam a randik előtt, de amikor már ott voltam a sráccal, mindig sikerült feloldódnom. Remélem neked is sikerül majd ;)
2010. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Amúgy beszélgettünk már többször, de főleg msnen. Ott meg azért könnyebben megy:)
2010. júl. 1. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok... persze hogy könnyebben megy msn-en :D ott az ember "bátrabb" és ott gondolkodhat akár 5 percig is hogy mit írjon a kérdésre de ha személyesen kérdeznek tőled valamit nem gondolkodhatsz ott is 5 percig :DD
2010. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen :D Amúgy sem vagyok egy harsány típus, de ha izgulok...De már kicsit nyugodtabb vagyok:)
2010. júl. 1. 18:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, nemsokára megyek, majd ha hazaértem, megírom, mi volt!!!Köszönöm nektek a segítséget:)
2010. júl. 1. 18:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, most értem haza. Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat, rögtön feloldódtam és sokat beszélgettünk:) Megcsókolt..:))

Köszi nektek!


18L

2010. júl. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!