Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ervenyesulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ervenyesulni?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg a pasit, ertelmesnek tunik es kepek alapjan tetszik is. Elhivott randizni pontosabban vacsizni. Mondtam neki hogy elsore jobb lenne csak egy tea (mert ismeretlen melle be sem ulnek az autojaba, nem is biztos hogy eloben is szimpik leszunk), javasoltam egy helyet erre azt mondta jobbat erdemlek... kerdeztem akkor o mit javasol erre irt egy szomszed kisvarosban levo ettermet, mondvan hogy csendes nyugodt kis hely es amugy is az egyik baratjae, szeretne oda vinni... utana neztem es elegge sznob hely, sokan ott tartjak az eskuvot stb... masodik randinak mondjuk jo is lenne, de elsore szerintem necces mert nem is akarom hogy sokat koltson ram meg nem is szivesen mennek szamomra idegen helyre egy idegennel.

Most kezdjek el eroskodno, hogy ne oda menjunk vagy inkabb torodjek bele?


2017. febr. 15. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem. Te szépen kijelented hogy nem akarsz étterembe menni inkább menjetek teázni. Erre ő ismét egy étteremmel áll elő.

Ennyire aggresszív és erőszakos nem lehet valaki.


Szerintem mondd el újra hogy mit szeretnél, javasolj te egy helyet. Ha nem hajlik a kérésedre akkor ne is menj randizni. Mert akkor ő nem azt fogja nézni hogy neked mi a jó, csak azt hogy neki mi a jó.

2017. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezektol a "te jobbat erdemelsz, es majd en tudom, hogy mi az, te ne szolj bele" emberkektol menekulj...
2017. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg ha viccesen próbálod neki elmondani, hogy miért nem szeretnél autókázni meg messze menni? Pl ha úgy mondod, hogy "áááá, nem szeretnék oda, a végén hazafelé menet még ellopod a vesém a kocsiban, inkább menjünk xy helyre, onnan gyorsan elmenekülhetek, ha kiderül rólad, hogy valami baltás gyilkos vagy" ? Én hasonló ötletelésre már hajlanék, és esetleg ha utána is erősködik, akkor komolyra fordíthatod, és mondhatod, hogy azt majd akkor, ha jobban megismeritek egymást, és már nem érzed kellemetlennek, hogy ilyen drága helyekre mentek. Szerintem ez nem sértő, és mégis kicsit erősködő.
2017. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Irtam neki, hogy szeretnem ha a masodik randit szerveznenk oda es eloszor csak teaznank-kaveznank egyet valahol, erre elkezdett veszekedni hogy o csak elmenyt akart szerezni mert mi van ha nem lesz masodik talalka es soha tobbe nem talalkozunk es mekkora bunko vagyok nem ertem meg, hogy o csak jot akar es miert nem birom ki amog atadja a viragot aztan fakepnel is hagyhatom...


Nem lesz randi.

2017. febr. 15. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En el se mennek vele randizni ezek utan. Helyettem ne tudja senki, nekem mi a jo meg mit erdemlek, koszi :D
2017. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, latom nalatok se lesz. Ezt gondolom te sem banod azert annyira :D
2017. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!