Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez nem szemétség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem szemétség?

Figyelt kérdés

Hálistennek nem éltem magam bele a dologba, azonban eljátszottam sokszor a gondolattal, hogy mi lenne ha stb, de igyekeztem nem érezni semmit a történet szereplője iránt..


Adott egy pasi, kb 200 km-re lakik tőlem, ezt sejtette, és ez nem jelenthetett volna akadályt, hiszen országon belül írtó sokat utazik, na meg tudjuk, ha kell egy nő akkor a férfi képes átmenni tűzön-vízen. A pasi rámírt kb. december elején ismerkedés céljából. Jókat cseteltünk, telefonszámom is elkérte, hívogatott, telón is beszéltünk, szóval udvarolgatott, bókolt stb. Mivel mindkettőnknek vizsgaidőszaka volt, és pontosan tudta, hogy hol tanulok (lakóhelyemtől 30 kmre), így megbeszéltük, h vizsgaidőszak után az első dolgunk lesz, h találkozunk. Addig maradt a cset, és az esti beszélgetések. Többször mondtam, hogy megyek haza a koliból szüleimhez, de úgy elsiklottunk a téma felett, hogy hol is élek, ő mindig írta h épp melyik városban wellnesezik a barátaival, küldözgette a képeket, szóval minden okés volt, intenzíven keresett (amúgy ő 2 héttel hamarabb letudta a vizsgaidőszakot mint én) ... aztán eljött (volna :D) a találka ideje...rámír h hétfőn tali... mondom okés, de ugye tudod h én XY helyen lakom? erre annyit írt vissza...öööö..oké, akkor újra tervezés... majd belőtte, hha pesten járok bármikor bátran keressem meg, mert márciusba úgyis csap egy nagy bulit :D:D:D:D kb sírva nevettem, mert egyrészt aztgondolom ha nagyon érdekel a csaj, megtudom elsőkörben hol lakik pontosan (amúgy azt vágta h 200 kmre tőle, csak a pontos település nevet nem), másrészt ha nagyon érdekel, akkor lakhat a jég hátán is, megkeresem, legalább egy randival megtiszetelem már ennyi beszélgetés után, aztán megbeszéljük h nem mehet ez a 200 km táv miatt... azóta a pasi nem írt, előtte 2 hónapon át ha naponta nemis, de két naponta azért írt... olyan dühöt érzek, mert ez is egy szemét volt, és isteni szerencse, hogy nem estem belé, és nem éltem magam bele a dologba!


Szerintetek ez nem gáz részéről? Gondolom csak d.gni akart volna egy jót... :) bánom h 1 percet is rászántam az életemből...


26N


2017. febr. 15. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy csak én vagyok ennyire földhözragadt meg antiromantikus, de ha megtudnám, hogy 200 kilométerre lakik a lány, én is meggondolnám magam, vagy legalább javasolnám, hogy félúton találkozzunk. Tűzön-vízen pedig csak azért mennék át, akivel már együtt vagyok.
2017. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
tudta, hogy messze lakom, mégis írkált, csak a település nevét nem tudta! de annyira udvarolt, annyira írkált és érdeklődött, tök jól megvoltunk, azért egy találkozót megért volna... term jó lett volna nekem a félút is, de fel sem ajánlotta, hanem "lemondott" rólam, én meg nem írhattam, hogy tali Z helyen... :/ rögtön írta h oké, majd ha pesten járok összefutunk (ő amúgy pesti)
2017. febr. 15. 22:27
 3/22 anonim ***** válasza:

De miért nem beszéltétek meg, ha nem is az elején, de picit később, hogy ki hol lakik?


Megértem, hogy rosszul esik. Rengeteg ilyen ember van... (direkt nem írtam nemet)


Tedd túl magad rajta, mást nem tudsz tenni!

Én azt mondom ne bánd, remélhetőleg tanultál belőle és majd máskor okosabban fogsz ismerkedni.

2017. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nála a pénz ilyen téren nem akadály, utazik mindenhova, ha ahhoz van kedve kiruccan 600 km-el odébb, na meg nemrégiben a környékemen járt, nem hozta fel akkor sem, h legalább egy kávét igyunk meg...
2017. febr. 15. 22:29
 5/22 A kérdező kommentje:
komolyan, annyi másról beszéltünk, ő sose kérdezte, én meg magamtól sose mondtam, csak annyit tudott, h szegeden járok egyetemre... egyébként meg instagramon számtalanszor szerepelt a képeim alatt, hogy "otthon", betaggelve a lakóhelyem...ő látta is, szóval tudhatta volna, ha kellően figyel...
2017. febr. 15. 22:31
 6/22 A kérdező kommentje:
túléltem amúgy, inkább nevettem az egészen, de mivel gyenge az érzelmi világom belegondoltam, hogy úristen mi lett volna, ha így látatlanba én belezúgok... úgy csapta a szelet, és belül kicsit reménykedtem, hogy ennyi cset után érek annyit, hogy legalább egy baráti találkát összehozunk.
2017. febr. 15. 22:32
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek az első válaszolóval, szerintem is te vetted túl komolyan.


Miért is futna utánad tűzön-vizen át? Felkeltetted az érdeklődését, ezért írkodott, beszélgetett veled, de ennyi. Nem várhatod el, hogy egy netes ismertség miatt ő fejvesztve rohanjon hozzád.


Eleve: honnan a túróból tudod, hogy ténylegesen az, akinek mondja magát? Annyi ál-fb van, lehet lopkodni más képeit, netről letöltögetni, stb.

Ő honnan tudja, hogy te az vagy, akinek mondod magad? Lehet hogy belegondolt ebbe, és inkább hanyagolta a dolgot.

Az is lehet, hogy talált egy másik csajt, és akkor mi van? Nem szemétség az, ha elkezdesz valakivel ismerkedni, de valaki más jobban megfog, és inkább rá koncentrálsz, mint egy olyan lányra, aki mondjuk nem mozgat meg benned annyi mindent. Szimplán az, hogy ha esetleg helyben talált lányt, akkor ez nyilván nagy pozitívum, elvégre hiába vagytok el tök jól neten/telefonon, élőben még lehet nagyon kínos is a dolog.


De nekem az írásodból úgy tűnik, hogy te túl nagy dolgokra számítottál egy valójában valótlan dologból, és most szarul esik, hogy nem úgy alakultak a dolgok, ahogy te azt megálmondtad.

2017. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Az én párom mikor megismertem fb-on rám írt.Sokat beszélgettünk.Persze telón is.Nemsokra taliztunk.Amiről a legjobban tudttam ,h komolyan gondolna az az,h ő ragadzkodott hozzá,h nem itt-amitt legyen a randi.Hanem elakart jönni hozzám a szüleim is megakarta ismerni.S azt mondta,h szerelemben nincs távolság!1x. eljött.Hazament.1hét eltelt.Felhívott,h nembirja nélkülem.Azóta együtt vagyunk s töretlen a szerelmünk.Tehát aki szeret vagy legalábbis komolyan gondolja,nem számít mien messze vagy!
2017. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott az ember ilyen hosszú ideig ennyi energiát beleölni valamibe csak úgy heccből. Nem tudom mikor keresett utoljára, de szerintem fog még keresni. Nem hinném, hogy csak úgy tolt egy Pálfordulást és elindult más merre. Csak úgy... Ilyen nincs csak a filmekben.

Bár, nem én beszéltem vele, hanem te. Ha úgy érezted, hogy őszinte volt az érdeklődése és nem csak oda-oda biggyesztett néhány sort 5 percenként... akkor nem kell ekkora hacacáré. Utólag az ember jobban látja a jeleket már... Viszont ne bánd ezt a két hónapot, mert ez idő alatt is legalább volt mivel eltöltsd az estéidet, mert vártad, jókat beszélgettél és így a vizsgaidőszak is jobban telt. Az utolsó mondatod botorság. Vagy lehet csak én vagyok túl intelligens.

2017. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én nem zúgtam bele!! kapom itt a privátokat is, abszolút nem zúgtam bele!! tény, h vártam valamit, hiszen úgy kapaszkodott belém, még csokit is küldött, hogy "jobban menjen a tanulás", szóval utolsónak igaza van, baromi sok energiát fektetett belém.

a dolog nálam már lecsengett, a kérdést még akkor kiakartam írni, inkább csak úgy bosszankodom az egészen, és örülök h nem estem belé... szimplán az emberi gesztusra akartam volna kiélezni az egész témát, hogy én pl. ha már ennyit csesződöm a másikkal megtisztelném akár egy baráti kávézással, vagy beszélgetéssel. aztán megy mindenki a maga útjára.

2017. febr. 15. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!