Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Full elfelejtettem csajozni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full elfelejtettem csajozni. Tanácsok, tippek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, és egy éve léptem ki egy az én oldalamról nézve komoly kapcsolatból.

(7 hónapig és 12 napig voltunk együtt, és én nagyon szerelmes voltam, de a barátnőm nem érezte ezt komolynak....) E-miatt is szakítottunk, sajnos, és engem nagyon megviselt. Azóta nem is járok szinte bulizni, és gyakorlatilag 0 az önbizalmam.

A "csajozás elfelejtése" tegnap hasított belém, miközben 2 bomba csaj jött velem szembe, de egyszerűen meg sem mertem szólalni, (pedig szemeztünk is), csak elvörösödtem mint egy rák.....

szánalmas voltam egyből belémütött mikor már elmentek...

Régebben azért ment a dolog, de most valahogy olyan mintha a 0-n lennék. (sőt ott is vagyok)

bókolásra emlékszem, de azért egy diszkóba mégse mehetek oda azzal, hogy de szép a hajad, táncolunk??? (ráadásul táncolni sem tudok, csak sok pia után, és az is inkább trappolás.....XD)

egyből otthagyna, és szánalmasnak tartana.

Kérlek adjatok pár csajozási tippet!


2010. máj. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
oda mész és mondod neki : de szép szemed van :) és megkérdezed mi a kedvenc itala.. mit szeret csinálni. de ne legyél túl rá menős :/:D
2010. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Na ja.., Én is elfelejtettem, csak annyi a külömbség, hoy ÉN 24 év házasság+ 3 év eggyüttjárás után kényszerülök megint udvarolni...
2010. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En a tarskeresokkel vagyok igy regen mindenkit felszedtem ott es eleg sokbol lett komolyabb kapcsolat is. De manapsag meg vagx semmi vagy csak 2 nap beszelgetes utan eltunnek 😀 szerintem egyedul rohadok meg en nem ertem a csajokat mar konolyan mi kell ezeknek?
2022. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!